Grįžti į pradinį puslapį   Renginiai ir repertuaras   Visi renginiai  
Detali paieška
Rasta renginių: 80

„Kontrastai“

2020 m. balandžio 26 d., sekmadienis, 16.00
INGRIDA ARMONAITĖ (smuikas) INDRĖ BAIKŠTYTĖ (fortepijonas) Dalyvauja ANDRIUS ŽIŪRA (klarnetas)
Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje
 

„Nuostabusis amžius“

2020 m. gegužės 10 d., sekmadienis, 16.00
Ansamblis MUSICA HUMANA Solistai: KRISTINA ZMAILAITĖ (sopranas), EDMUNDAS SEILIUS (tenoras), ROBERTAS BEINARIS (obojus), ILONA GIRDŽIŪNAITĖ (smuikas)
Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje
 

Rečitalis „Mūzos dedikacija Godowskiui ir Chopinui“

2020 m. birželio 16 d., antradienis, 19.00
Lietuvos nacionalinės filharmonijos Didžiojoje salėje
 
IŠPARDUOTA

„Antonio Vivaldi muzikos ekspresijos“

2020 m. birželio 22 d., pirmadienis, 20.00
Kuršėnų Šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje
 

„Romantiškas koncertas“

2020 m. liepos 26 d., sekmadienis, 15.00
Jašiūnų dvaro sodybos rūmuose
 

Sakralinės muzikos koncertas

2020 m. liepos 26 d., sekmadienis, 18.30
Lazdijai, Lazdijų Šv. Onos bažnyčioje
 

„Mozartas ir improvizacijos“

2020 m. rugpjūčio 2 d., sekmadienis, 15.00
Jašiūnų dvaro sodybos rūmuose
 

Festivalis „Šiaulių Monmartro Respublika“

2020 m. rugpjūčio 5 d., trečiadienis, 18.00
Šiaulių Šv. Jurgio bažnyčia
 

Festivalis „Šiaulių Monmartro Respublika“

2020 m. rugpjūčio 7 d., penktadienis, 18.00
Kelmės kultūros centras
 

Festivalis „Šiaulių Monmartro Respublika“

2020 m. rugpjūčio 8 d., šeštadienis, 21.00
Šiaulių Laiptų galerija
 

Edukacinis koncertas visai šeimai

2020 m. rugpjūčio 9 d., sekmadienis, 13.30
Gegužinės Viešpaties Apreiškimo Švč. Mergelei Marijai bažnyčia (Kaišiadorių raj.)
 

„Voytek Proniewicz & Roshko Brothers“

2020 m. rugpjūčio 9 d., sekmadienis, 15.00
Jašiūnų dvaro sodybos rūmuose
 

„Greiti ir įsiutę 4“

2020 m. rugpjūčio 12 d., trečiadienis, 15.00
ČIURLIONIO KVARTETAS
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Parodos paveikslėliai“

2020 m. rugpjūčio 13 d., ketvirtadienis, 12.00
VALSTYBINIS VILNIAUS KVARTETAS DALIA KUZNECOVAITĖ (I smuikas) ARTŪRAS ŠILALĖ (II smuikas) KRISTINA ANUSEVIČIŪTĖ (altas) DEIVIDAS DUMČIUS (violončelė) ROKAS STUNŽĖNAS (kontrabosas) Koncertą veda aktorius TAURAS ČIŽAS
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Siaubinga muzika"

2020 m. rugpjūčio 20 d., ketvirtadienis, 20.00
Pajevonio Šv. Jono Krikštytojo bažnyčios šventoriuje
 

Gražiausios operų arijos

2020 m. rugpjūčio 28 d., penktadienis, 19.00
Lazdijai, Lazdijų kultūros centro kiemelis
 

„Dialogai su Čiurlioniu“

2020 m. rugsėjo 24 d., ketvirtadienis, 19.00
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Atverk užmaršties vartus“ I

2020 m. rugsėjo 27 d., sekmadienis, 16.00
VALSTYBINIS VILNIAUS KVARTETAS
Filharmonijos Mažojoje salėje
 

„Norvegiškos sonatos“

2020 m. rugsėjo 30 d., trečiadienis, 19.00
RAIMONDAS BUTVILA (smuikas) ALEXANDER PALEY (fortepijonas; Prancūzija, JAV)
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Atgal į sapnus“

2020 m. spalio 4 d., sekmadienis, 15.00
SIMONA ZAJANČAUSKAITĖ (fortepijonas)
Trakų pilies Didžiojoje menėje
 

„Gustavo Mahlerio dainos“

2020 m. spalio 4 d., sekmadienis, 16.00
STEIN SKJERVOLD (baritonas; Norvegija, Lietuva) DOVILĖ BAGDONAITĖ (fortepijonas)
Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje
 

„Beethovenas ir ne tik“

2020 m. spalio 7 d., trečiadienis, 19.00
GOLDA VAINBERG-TATZ (fortepijonas, JAV) VALSTYBINIS VILNIAUS KVARTETAS
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Artimos tolumos“

2020 m. spalio 14 d., trečiadienis, 19.00
MACHIKO TAKAHASHI (fleita, Japonija) JOHANNES HUSTEDT (fleita, Vokietija) VYTAUTAS OŠKINIS (fleita, Lietuva) JŪRATĖ LANDSBERGYTĖ (vargonai, Lietuva)
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Popietė su Mozartu“

2020 m. spalio 18 d., sekmadienis, 16.00
ČIURLIONIO KVARTETAS LARA COCCA (skersinė fleita, Italija) NIJOLĖ DOROTĖJA BENIUŠYTĖ (klavesinas; Italija, Lietuva)
Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje
 

Fortepijonų duetas „Pasimatymas prie fortepijono“

2020 m. spalio 21 d., trečiadienis, 19.00
Filharmonijos Didžioji salė
 

„Premjeros ir klasika“

2020 m. spalio 25 d., sekmadienis, 16.00
Ansamblis VILNIAUS ARSENALAS: LAIMA ŠULSKUTĖ (fleita), ROLANDAS ROMOSLAUSKAS (altas), SERGEJUS OKRUŠKO (klavesinas) Solistė JOANA GEDMINTAITĖ (sopranas)
Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje
 

„Angliškos siuitos“

2020 m. spalio 27 d., antradienis, 18.30
ANDRIUS ŽLABYS (fortepijonas; Lietuva, JAV)
Klaipėdos koncertų salėje
 

„Angliškos siuitos“

2020 m. spalio 28 d., trečiadienis, 18.00
ANDRIUS ŽLABYS (fortepijonas; Lietuva, JAV)
Kauno valstybinėje filharmonijoje
 

„Angliškos siuitos“

2020 m. spalio 29 d., ketvirtadienis, 19.00
ANDRIUS ŽLABYS (fortepijonas; Lietuva, JAV)
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Smuiko magija“

2020 m. lapkričio 5 d., ketvirtadienis, 19.00
Ansamblis MUSICA HUMANA Meno vadovas, solistas ir dirigentas ROBERTAS BEINARIS (obojus) Solistės: ILONA GIRDŽIŪNAITĖ (smuikas), RAMUNĖ GRAKAUSKAITĖ (smuikas)
Filharmonijos Mažojoje salėje
 

„Alto ir fortepijono dialogai“

2020 m. lapkričio 8 d., sekmadienis, 16.00
ŪLA ULIJONA ŽEBRIŪNAITĖ (altas; Lietuva, Italija) NIKOLAI BOGDANOV (fortepijonas; Ukraina, Italija)
Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje
 

„Cantus in memoriam“

2020 m. lapkričio 15 d., sekmadienis, 16.00
INGRIDA ARMONAITĖ (smuikas) RIMANTAS ARMONAS (violončelė) IRENA USS-ARMONIENĖ (fortepijonas) ARKADIJUS GOTESMANAS (perkusija) Dalyvauja ansamblis VILNIAUS ARSENALAS: LAIMA ŠULSKUTĖ (fleita), ROLANDAS ROMOSLAUSKAS (altas), SERGEJUS OKRUŠKO (fortepijonas)
Lietuvos žydų muziejaus Tolerancijos centre
 
  1 2 3  
Atgal

Lietuvos nacionalinė filharmonija

Adresas: Aušros Vartų g. 5, LT-01304 Vilnius, Lietuva
Kontaktai: tel. (8 5) 266 52 10, 8 698 51954, 
faks. (8 5) 266 52 66
El. paštas: info@filharmonija.lt
Kasos: (8 5)  266 52 33, (8 5)  266 5216;

Rekvizitai Privatumo politika Autorinės teisės

 

Rekvizitai

Įmonės kodas 300011619
PVM mokėtojo kodas LT100000876811
Banko sąskaita IBAN LT98 7044 0600 0029 6318
Banko kodas 70440
Swift (BIC) kodas CBVILT2X

Naujienlaiškio prenumerata

Gaukite mūsų naujienas pirmi! Įrašykite savo elektroninio pašto adresą: