Pianistas Kasparas Uinskas - Solinis rečitalis

2021 m. kovo 3 d., trečiadienis, 19.00
Lietuvos nacionalinė filharmonija, Vilnius
Organizatorius:

VšĮ „Naujoji muzikų karta“

Koncertas perkaliamas į 2021 m. spalio 21 d. Įsigyti bilietai lieka galioti.

Kasparas Uinskas (fortepijonas)
Pianistas Kasparas Uinskas - Solinis rečitalis

Franz Liszt:

Etiudas Nr. 3 (Un sospiro)
Etiudas Nr. 2 (La leggierezza)
Etiudas S.145 (Gnomenreigen)
Petrarkos sonetas 123
Izoldos meilės mirtis S.447 (pagal R. Wagnerio „Tristaną ir Izoldą“ WWV 90)
Consolation Nr. 3
Sonata h-moll S.178

Kovo 3 d. „Naujoji muzikų karta“ Lietuvos nacionalinės filharmonijos scenoje Vilniuje pristato pianisto Kasparo Uinsko solinį rečitalį, kuriame skambės romantizmo epochos genijaus Franzo Liszto kūriniai. Tai bus debiutinė programa, kurią pirmieji galės išgirsti Vilniaus klausytojai. „Nors atlieku įvairių kompozitorių ir laikmečių muziką, tačiau niekad prieš tai neteko giliau dirbti su F. Liszto kūryba. Specialiai pasirinkau rečitalyje atlikti tik šio genialaus kompozitoriaus kūrinius, kad klausytojai galėtų pilnai pasinerti į jo pasaulį.“ – sako K. Uinskas.

Tarptautinį pripažinimą pelnęs pianistas Kasparas Uinskas koncertuoja pasaulinio garso koncertų salėse, tokiose kaip Niujorko Carnegie Hall, Vašingtono J.F. Kennedy, Londono Wigmore Hall, Berlyno filharmonijoje, Madrido Filharmonijoje, Briuselio BoZar bei eilėje kitų salių. Užsienio kritikai ir klausytojai žavisi K. Uinsko pasirodymais:

“...Didis pianistas ir muzikas…” Carnegie Hall (New York Concert Review) “…kvapą gniaužiantis jausmingumas, tai buvo absoliučiai magiška…” London Wigmore Hall (Seen and Heard international).

Praėjusiuose sezonuose K. Uinskas pasirodė su orkestrais: Royal Chamber Orchestra of Wallonia (Belgija), Philharmonie Südwestfalen (Vokietija), Liepojos simfoniniu orkestru (Latvija), North Czech Philharmonic orkestru (Čekijoje), West Bohemian Symphony orkestru (Čekijoje), Slovakijos radijo simfoniniu orkestru, Krokuvos simfoniniu orkestru, Rosario simfoniniu orkestru Argentinoje, o taip pat su soliniais pasirodymais Londono Wigmore Hall, Baerum Kulturhus salėje cikle „Piano Master Series” ir Bodø Festival Nordland Musikkfestuke - Norvegijoje, BoZar salėje Briuselyje bei Brussels Piano Festival, koncertų ture Japonijoje „Fantastic Pianist“ serijoje, Slovakijos filharmonijoje, solinių ir kamerinės muzikos koncertų ture Norvegijoje su smuikininku Nikita Boriso-Glebsky, kamerinės muzikos ture su legendiniu violončelininku Alexander Kniazev, su P. I. Čaikovskio konkurso nugalėtoju violončelininku Andrei Ionita, duete su pianistu Evgeni Bozhanov pasirodė Marthos Argerich festivalyje Hamburge.

Lietuvos nacionalinės filharmonijos kasos ir Kakava.lt; Bilietų kaina: 10, 15, 20, 30, 40 Eur; Nuolaidos: 15% nuolaida 1 bilietui - Moksleiviams, studentams, senjorams ir neįgaliems asmenims.