Grįžti į pradinį puslapį   Renginiai ir repertuaras  
Visi renginiai

„Alto ir fortepijono dialogai“

2020 m. lapkričio 8 d., sekmadienis, 16.00
ŪLA ULIJONA ŽEBRIŪNAITĖ (altas; Lietuva, Italija) NIKOLAI BOGDANOV (fortepijonas; Ukraina, Italija)
Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje
 

Terry Riley – gyva muzikos legenda koncertuos Vilniuje

2020 m. lapkričio 8 d., sekmadienis, 19.00
TERRY RILEY (fortepijonas) GYAN RILEY (gitara)
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

XV tarptautinis folkloro festivalis „Pokrovskije kolokola“

2020 m. lapkričio 11 d., trečiadienis, 19.00
LIETUVOS KAMERINIS ORKESTRAS (meno vadovas Sergej Krylov) Dirigentas Modestas PITRĖNAS Solistai: Dovilė KAZONAITĖ (sopranas) Stein SKJERVOLD (baritonas, Norvegija) Tatjana ZAČIKEVIČ (vokalas, Ukraina, Lenkija) Arina ZACHAROVA (vokalas) Viktor ŽABROV (vokalas) Luka MEBONIA (vokalas, perkusija) Irena ROKICKA (vokalas, Lietuva-Norvegija) Julija MOROZOVA (fortepijonas, vargonai, čelesta) Sergej STAROSTIN (multiinstrumentininkas, Rusija) Tomas VARNAGIRIS (gitara) Folkloro ansamblis ARINUŠKA (vadovai Irena ir Nikolajus Zacharovai) Perkusininkų ansamblis HAND VOICES (vadovas Tomas Kulikauskas)
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

Kompozitoriaus Anatolijaus Šenderovo atminimui

2020 m. lapkričio 14 d., šeštadienis, 19.00
LIETUVOS NACIONALINIS SIMFONINIS ORKESTRAS (meno vadovas ir vyr. dirigentas Modestas Pitrėnas) Solistai: DAVID GERINGAS (violončelė; Vokietija, Lietuva), AYLEN PRITCHIN (smuikas, Rusija), GEIR DRAUGSVOLL (bajanas, Norvegija), JOSEPH MALOVANY (kantorius, JAV) Berniukų ir jaunuolių choras ĄŽUOLIUKAS (meno vadovas Vytautas Miškinis) ĄŽUOLŲ KLUBO vyrų choras (meno vadovas ir vyr. dirigentas Povilas Gylys) Dirigentas MODESTAS BARKAUSKAS
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Auksinio rudens garsai“

2020 m. lapkričio 15 d., sekmadienis, 12.00
VILNIAUS NAUJOSIOS VILNIOS MUZIKOS MOKYKLOS KOLEKTYVAI: JAUNIŲ CHORAS (vadovė Marytė Bignevičiūtė) JAUNUČIŲ CHORAS (vadovė Leontina Komkienė) Styginių instrumentų kamerinis orkestras CANTUS (vadovas Ričardas Sviackevičius) Solistai: NATALIJA KATILIENĖ (sopranas), DALIA DĖDINSKAITĖ (smuikas) Dalyvauja mokyklos mokiniai, tarptautinių konkursų laureatai
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Cantus in memoriam“

2020 m. lapkričio 15 d., sekmadienis, 16.00
INGRIDA ARMONAITĖ (smuikas) RIMANTAS ARMONAS (violončelė) IRENA USS-ARMONIENĖ (fortepijonas) ARKADIJUS GOTESMANAS (perkusija) Dalyvauja ansamblis VILNIAUS ARSENALAS: LAIMA ŠULSKUTĖ (fleita), ROLANDAS ROMOSLAUSKAS (altas), SERGEJUS OKRUŠKO (fortepijonas)
Lietuvos žydų muziejaus Tolerancijos centre
 

Anatolijaus Šenderovo atminimui

2020 m. lapkričio 18 d., trečiadienis, 19.00
LIETUVOS KAMERINIS ORKESTRAS (meno vadovas ir dirigentas Sergej Krylov) Solistai: DŽERALDAS BIDVA (smuikas), PAVEL GIUNTER (perkusija), INDRĖ BAIKŠTYTĖ (fortepijonas) Dirigentas MODESTAS PITRĖNAS
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Maldų simfonija“

2020 m. lapkričio 21 d., šeštadienis, 19.00
LIETUVOS NACIONALINIS SIMFONINIS ORKESTRAS (meno vadovas ir vyr. dirigentas Modestas Pitrėnas) Solistai: JOVITA VAŠKEVIČIŪTĖ (mecosopranas), MINDAUGAS BAČKUS (violončelė) Dirigentas ROBERTAS ŠERVENIKAS
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

Koncertas kūdikiams „Augu su klasika“

2020 m. lapkričio 22 d., sekmadienis, 12.00
ČIURLIONIO KVARTETAS Aktorius GYTIS ŠIMELIONIS Aktorė ir režisierė EVELINA ŠIMELIONĖ
Filharmonijos Mažojoje salėje
 

Kamerinės muzikos koncertas „68 Min. M.“

2020 m. lapkričio 22 d., sekmadienis, 15.00
Ansamblis MUSICA HUMANA (meno vadovas Robertas Beinaris) Solistai: MOTIEJUS BAZARAS (klavišiniai), MYKOLAS BAZARAS (bosas), BENEDIKTAS BAZARAS (mušamieji), ROBERTAS BEINARIS (obojus) Dirigentas ROBERTAS BEINARIS
Trakų pilies Didžiojoje menėje
 

Autorinis Mikalojaus Noviko kūrinių koncertas

2020 m. lapkričio 22 d., sekmadienis, 19.00
Vokalinis ansamblis JAZZ ISLAND (vadovas Artūras Novikas) EDGAR SABILO instrumentinė grupė Dalyvauja Artūro Noviko džiazo mokyklos auklėtiniai ir absolventai
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Muzikinės kryžkelės“

2020 m. lapkričio 25 d., trečiadienis, 19.00
GUODA GEDVILAITĖ (fortepijonas) Dalyvauja ČIURLIONIO KVARTETAS
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Variacijos su orkestruׅ“

2020 m. lapkričio 28 d., šeštadienis, 19.00
LIETUVOS NACIONALINIS SIMFONINIS ORKESTRAS (meno vadovas ir vyr. dirigentas Modestas Pitrėnas) Solistė PINA NAPOLITANO (fortepijonas, Italija) Dirigentas MODESTAS PITRĖNAS
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Šalis mana“

2020 m. lapkričio 29 d., sekmadienis, 12.00
VILNIAUS KAROLINIŠKIŲ MUZIKOS MOKYKLOS KOLEKTYVAI: SIMFONINIS ORKESTRAS (vadovai Kęstutis Lipeika, Mantas Makrickas) Choras CANTICA (vadovė Diana Mikienė) JAUNIŲ CHORAS (vadovė Laura Žaliumaitė) Solistai: KRISTINA ZMAILAITĖ (sopranas), JONAS SAKALAUSKAS (baritonas) Dirigentai: KĘSTUTIS LIPEIKA, DIANA MIKIENĖ Dalyvauja mokyklos mokytojai ir mokiniai Programos autorius ir režisierius VYTAUTAS V. BARKAUSKAS
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

68 Min. M.“

2020 m. lapkričio 29 d., sekmadienis, 14.00
Ansamblis MUSICA HUMANA (meno vadovas Robertas Beinaris) Solistai: MOTIEJUS BAZARAS (klavišiniai), MYKOLAS BAZARAS (bosas), BENEDIKTAS BAZARAS (mušamieji), ROBERTAS BEINARIS (obojus) Dirigentas ROBERTAS BEINARIS
Paliesiaus dvare
 

„REveransas Beethovenui“

2020 m. lapkričio 29 d., sekmadienis, 16.00
RASA VOSYLIŪTĖ (smuikas) EGLĖ VOSYLIŪTĖ (fortepijonas)
Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje
 

„Dialogai su Beethovenu“

2020 m. gruodžio 2 d., trečiadienis, 19.00
GABRIELIUS ALEKNA (fortepijonas; Lietuva, JAV) CAROLINE STINSON (violončelė; Kanada, JAV)
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Žiemos klasika orkestrui ir obojui“

2020 m. gruodžio 5 d., šeštadienis, 19.00
LIETUVOS KAMERINIS ORKESTRAS (meno vadovas ir dirigentas Sergej Krylov) Solistai: PIJUS PAŠKEVIČIUS (obojus), PAVEL GIUNTER (perkusija) Dirigentas VILMANTAS KALIŪNAS
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Žvaigždžių karų siuita“

2020 m. gruodžio 6 d., sekmadienis, 12.00
LIETUVOS NACIONALINIS SIMFONINIS ORKESTRAS Dirigentas KAROLIS VARIAKOJIS Muzikologas VIKTORAS GERULAITIS
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

VIII tarptautinio obojininkų čempionato finalas ir baigiamasis koncertas

2020 m. gruodžio 6 d., sekmadienis, 14.00
Ansamblis MUSICA HUMANA (meno vadovas Robertas Beinaris) Solistai – tarptautinio obojininkų čempionato finalininkai iš Lietuvos ir užsienio
Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Didžiojoje salėje
 

„Romanas su kontrabosu“

2020 m. gruodžio 6 d., sekmadienis, 15.00
IEVA PRUDNIKOVAITĖ (mecosopranas) KONTRABOSŲ ORKESTRAS (meno vadovas Donatas Bagurskas)
Trakų pilies Didžiojoje menėje
 

„Atverk užmaršties vartus“ II

2020 m. gruodžio 6 d., sekmadienis, 16.00
VALSTYBINIS VILNIAUS KVARTETAS
Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje
 

„Dvigubas rečitalis“

2020 m. gruodžio 9 d., trečiadienis, 19.00
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

Šventinis gala koncertas „Atgimimo džiaugsmas“

2020 m. gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 19.00
NOMEDA KAZLAUS (sopranas) EUGENIJUS CHREBTOVAS (baritonas) VINCENZO DE MARTINO (fortepijonas)
Filharmonijos Didžioji salė
 

„Didieji simfonistai: Wagneris, Elgaras, Beethovenas“

2020 m. gruodžio 12 d., šeštadienis, 19.00
LIETUVOS NACIONALINIS SIMFONINIS ORKESTRAS (meno vadovas ir vyr. dirigentas Modestas Pitrėnas) Dirigentas OLIVIER GRANGEAN (Prancūzija) Solistė CAMILLE THOMAS (violončelė, Prancūzija)
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Pasakų Kalėdos“

2020 m. gruodžio 13 d., sekmadienis, 12.00
ČIURLIONIO KVARTETAS SIMONA ZAJANČAUSKAITĖ (fortepijonas) Pasakotoja MILDA VARNAUSKAITĖ
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Hebrajų melodija“

2020 m. gruodžio 13 d., sekmadienis, 16.00
Trio FORTVIO: INDRĖ BAIKŠTYTĖ (fortepijonas), INGRIDA RUPAITĖ-PETRIKIENĖ (smuikas), POVILAS JACUNSKAS (violončelė)
Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje
 

„Kremerata Baltica sugrįžta“

2020 m. gruodžio 16 d., trečiadienis, 19.00
Kamerinis orkestras KREMERATA BALTICA (meno vadovas Gidon Kremer) Solistai: GIDON KREMER (smuikas, Latvija), ALEXANDRE KANTOROW (fortepijonas, Prancūzija)
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Su gimtadieniu, Ludwigai van Beethovenai!“

2020 m. gruodžio 17 d., ketvirtadienis, 18.30
LIETUVOS NACIONALINIS SIMFONINIS ORKESTRAS (meno vadovas ir vyr. dirigentas Modestas Pitrėnas) Solistė MŪZA RUBACKYTĖ (fortepijonas; Lietuva, Prancūzija, Šveicarija) Dirigentas MODESTAS PITRĖNAS
Klaipėdos koncertų salėje
 

„Su gimtadieniu, Ludwigai van Beethovenai!“

2020 m. gruodžio 19 d., šeštadienis, 19.00
LIETUVOS NACIONALINIS SIMFONINIS ORKESTRAS (meno vadovas ir vyr. dirigentas Modestas Pitrėnas) Solistė MŪZA RUBACKYTĖ (fortepijonas; Lietuva, Prancūzija, Šveicarija) Dirigentas MODESTAS PITRĖNAS
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

Miuziklas vaikams „Sidabrinis Ežerinis“

2020 m. gruodžio 20 d., sekmadienis, 12.00
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Su dainos sparnais“

2020 m. gruodžio 20 d., sekmadienis, 16.00
ČIURLIONIO KVARTETAS AISTĖ PILIBAVIČIŪTĖ (sopranas)
Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje
 
  1 2 3 4  
Archyvas

Lietuvos nacionalinė filharmonija

Adresas: Aušros Vartų g. 5, LT-01304 Vilnius, Lietuva
Kontaktai: tel. (8 5) 266 52 10, 8 698 51954, 
faks. (8 5) 266 52 66
El. paštas: info@filharmonija.lt
Kasos: (8 5)  266 52 33, (8 5)  266 5216;

Rekvizitai Privatumo politika Autorinės teisės

 

Rekvizitai

Įmonės kodas 300011619
PVM mokėtojo kodas LT100000876811
Banko sąskaita IBAN LT98 7044 0600 0029 6318
Banko kodas 70440
Swift (BIC) kodas CBVILT2X

Naujienlaiškio prenumerata

Gaukite mūsų naujienas pirmi! Įrašykite savo elektroninio pašto adresą: