Grįžti į pradinį puslapį   Renginiai ir repertuaras  
Visi renginiai

„Užburiantis virtuoziškumas“

2020 m. kovo 4 d., trečiadienis, 19.00
LIETUVOS KAMERINIS ORKESTRAS (meno vadovas Sergej Krylov) Solistas ROMAN KIM (smuikas) Dirigentas ROBERTAS ŠERVENIKAS
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Didieji vokiečių romantikai“

2020 m. kovo 7 d., šeštadienis, 19.00
LIETUVOS NACIONALINIS SIMFONINIS ORKESTRAS Solistas KIAN SOLTANI (violončelė) Dirigentė GIEDRĖ ŠLEKYTĖ
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

Teatralizuotas koncertas visai šeimai „Varpų magija“

2020 m. kovo 8 d., sekmadienis, 12.00
Rankinių varpų ansamblis ARSIS (Estija)
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„68 Min. M.“

2020 m. kovo 8 d., sekmadienis, 16.00
Ansamblis MUSICA HUMANA (meno vadovas Robertas Beinaris) Solistai: MYKOLAS BAZARAS (bosas), MOTIEJUS BAZARAS (klavišiniai), BENEDIKTAS BAZARAS (mušamieji)
Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje
 

„Nuo Bacho iki Glasso“

2020 m. kovo 14 d., šeštadienis, 19.00
LIETUVOS NACIONALINIS SIMFONINIS ORKESTRAS Solistas SERGEJ KRYLOV (smuikas) Dirigentas ZHANG GUOYOUNG
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Romanas su kontrabosu“

2020 m. kovo 15 d., sekmadienis, 15.00
IEVA PRUDNIKOVAITĖ (mecosopranas) KONTRABOSŲ ORKESTRAS (meno vadovas Donatas Bagurskas)
Trakų pilies Didžiojoje menėje
 

„Vien tik Beethovenas“

2020 m. kovo 15 d., sekmadienis, 16.00
VALSTYBINIS VILNIAUS KVARTETAS DALIA KUZNECOVAITĖ (smuikas), GIRDUTIS JAKAITIS (altas), AUGUSTINAS VASILIAUSKAS (violončelė), DAINIUS RUDVALIS (kontrabosas), VYTAUTAS GIEDRAITIS (klarnetas), JULIUS KLIMAVIČIUS (fagotas), INDRĖ KULEŠEVIČIENĖ (valtorna)
Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje
 

Fortepijonų duetas „Pasimatymas prie fortepijono“

2020 m. kovo 18 d., trečiadienis, 19.00
Filharmonijos Didžioji salė
 

„Garsai ir spalvos“

2020 m. kovo 21 d., šeštadienis, 19.00
LIETUVOS NACIONALINIS SIMFONINIS ORKESTRAS Solistė ONUTĖ GRAŽINYTĖ (fortepijonas) Dirigentas MODESTAS PITRĖNAS
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Metų laikai“

2020 m. kovo 22 d., sekmadienis, 12.00
ČIURLIONIO KVARTETAS Koncertą veda SIMONA ZAJANČAUSKAITĖ
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Prancūziškos impresijos“

2020 m. kovo 22 d., sekmadienis, 15.00
Ansamblis MUSICA HUMANA Solistai: ROBERTAS BEINARIS (obojus), GABRIELĖ BEINARYTĖ (arfa)
Trakų pilies Didžiojoje menėje
 

„Solo fortepijonui“

2020 m. kovo 22 d., sekmadienis, 16.00
LEONIDAS DORFMANAS (fortepijonas)
Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje
 

„Improvizacija baroko tema“

2020 m. kovo 25 d., trečiadienis, 19.00
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Dinastija“

2020 m. kovo 28 d., šeštadienis, 19.00
LIETUVOS NACIONALINIS SIMFONINIS ORKESTRAS Solistai: VERONIKA VITAITĖ (fortepijonas) ALEKSANDRA ŽVIRBLYTĖ (fortepijonas) PAULIUS ANDERSSON (fortepijonas) Dirigentas KAI BUMANN
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

Teatralizuotas koncertas visai šeimai „Stebuklinga Mozarto fleita“

2020 m. kovo 29 d., sekmadienis, 12.00
Ansamblis MUSICA HUMANA (meno vadovas Robertas Beinaris) Solistai: EGLĖ STUNDŽIAITĖ (sopranas), VYTENIS GURSTIS (fleita) Muzikologas VIKTORAS GERULAITIS
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Reveransas Beethovenui“

2020 m. kovo 29 d., sekmadienis, 16.00
RASA VOSYLIŪTĖ (smuikas) EGLĖ VOSYLIŪTĖ (fortepijonas)
Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje
 

„Scenoje su Beethovenu“

2020 m. balandžio 4 d., šeštadienis, 19.00
LIETUVOS KAMERINIS ORKESTRAS Meno vadovas, solistas ir dirigentas SERGEJ KRYLOV (smuikas)
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Muzikinės stichijos II“

2020 m. balandžio 5 d., sekmadienis, 12.00
LIETUVOS NACIONALINIS SIMFONINIS ORKESTRAS (meno vadovas ir vyr. dirigentas Modestas Pitrėnas) Dirigentė ADRIJA ČEPAITĖ Koncertą veda muzikologė LINA NAVICKAITĖ-MARTINELLI
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Musica humana juventus. Dialogai“

2020 m. balandžio 5 d., sekmadienis, 16.00
Ansamblis MUSICA HUMANA (meno vadovas Robertas Beinaris) Solistai: STASYS MAKŠTUTIS (klarnetas), ROKAS MAKŠTUTIS (klarnetas)
Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje
 

„Septyni paskutiniai žodžiai ant kryžiaus“

2020 m. balandžio 5 d., sekmadienis, 16.00
VALSTYBINIS VILNIAUS KVARTETAS
Vilniaus arkikatedroje bazilikoje
 

„Sielovaizdis“

2020 m. balandžio 15 d., trečiadienis, 19.00
KLAIPĖDOS KAMERINIS ORKESTRAS Meno vadovas ir solistas MINDAUGAS BAČKUS (violončelė) Dirigentas ir solistas KASPAR ZEHNDER (fleita)
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Griegas ir Bruckneris“

2020 m. balandžio 18 d., šeštadienis, 19.00
LIETUVOS NACIONALINIS SIMFONINIS ORKESTRAS Solistė ELIANE RODRIGUES (fortepijonas) Dirigentas MICHAŁ DWORZYŃSKI
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Atvelykiui“

2020 m. balandžio 19 d., sekmadienis, 16.00
Ansamblis VILNIAUS ARSENALAS: LAIMA ŠULSKUTĖ (fleita), ROLANDAS ROMOSLAUSKAS (altas), SERGEJUS OKRUŠKO (fortepijonas)
Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje
 

„Muzikos garsai iš Saulės miesto“

2020 m. balandžio 26 d., sekmadienis, 12.00
Šiaulių smuikininkų ansamblis FIORI MUSICALI (vadovė Nijolė Prascevičienė) Šiaulių berniukų ir jaunuolių choras DAGILĖLIS (meno vadovas Remigijus Adomaitis) Solistė AUGUSTĖ EMILIJA JANONYTĖ (smuikas) Koncertmeisterė DAIVA ŠULCAITĖ (fortepijonas)
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Lietuvos trombonų projektas ir Loreta Sungailienė“

2020 m. balandžio 26 d., sekmadienis, 15.00
LORETA SUNGAILIENĖ (vokalas) Trombonininkai Marius Balčytis, Valentas Marozas, Albinas Gražulis, Remigijus Gumuliauskas. Mušamaisiais pritaria Artūras Maniušis.
Trakų pilies Didžiojoje menėje
 

„Kontrastai“

2020 m. balandžio 26 d., sekmadienis, 16.00
INGRIDA ARMONAITĖ (smuikas) INDRĖ BAIKŠTYTĖ (fortepijonas) Dalyvauja ANDRIUS ŽIŪRA (klarnetas)
Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje
 

„Amžinoji klasika“

2020 m. balandžio 29 d., trečiadienis, 19.00
LIETUVOS KAMERINIS ORKESTRAS (meno vadovas Sergej Krylov) Solistė ELENA DAUNYTĖ (violončelė) Dirigentas ANDRZEJ KOSENDIAK
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Ąžuoliukui 60. Gyvenimo šviesa“

2020 m. gegužės 2 d., šeštadienis, 19.00
LIETUVOS NACIONALINIS SIMFONINIS ORKESTRAS Berniukų ir jaunuolių choras ĄŽUOLIUKAS ir solistai Dirigentas VYTAUTAS MIŠKINIS
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Tau, Mamyte“

2020 m. gegužės 3 d., sekmadienis, 12.00
Vadovės ir dirigentės: EDITA JAUNIŠKIENĖ, GITANA TRIMIRKAITĖ, EGLĖ ČIGRIEJŪTĖ STROLIENĖ, EDITA NARMONTIENĖ, DAIVA LEIPUVIENĖ Meno vadovas VYTAUTAS MIŠKINIS Koncertmeisterės: LORETA KULIEŠIUVIENĖ, RENATA MILAŠIŪTĖ-DRUNGILIENĖ Dalyvauja: IŠILGINIŲ FLEITŲ ANSAMBLIS (vadovas Algirdas Rakauskas) VAIDA BENAITIENĖ (gitara) DALĖ JUOZAPAVIČIŪTĖ (fleita) KĘSTUTIS KUNCĖ (saksofonas)
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Jaunoji Europa“

2020 m. gegužės 9 d., šeštadienis, 19.00
LIETUVOS KAMERINIS ORKESTRAS (meno vadovas Sergej Krylov) Vilniaus chorinio dainavimo mokyklos LIEPAITĖS choras Solistės: ELŽBIETA LIEPA DVARIONAITĖ (fortepijonas), MILDA DAUNORAITĖ (fortepijonas) Dirigentas MARTYNAS STAKIONIS
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Muzikos mitai ir legendos“

2020 m. gegužės 10 d., sekmadienis, 12.00
LIETUVOS NACIONALINIS SIMFONINIS ORKESTRAS (meno vadovas ir vyr. dirigentas Modestas Pitrėnas) Dirigentas IMANTAS ŠIMKUS
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Vienos dalies kvartetų (Quartettsatz) popietė“

2020 m. gegužės 10 d., sekmadienis, 15.00
Valstybinis Vilniaus kvartetas
Trakų pilies Didžiojoje menėje
 
  1 2 3 4  
Archyvas

Lietuvos nacionalinė filharmonija

Adresas: Aušros Vartų g. 5, LT-01304 Vilnius, Lietuva
Kontaktai: tel. (8 5) 266 52 10, 8 698 51954, 
faks. (8 5) 266 52 66
El. paštas: info@filharmonija.lt
Kasos: (8 5)  266 52 33, (8 5)  266 5216;

Rekvizitai Privatumo politika Autorinės teisės

 

Rekvizitai

Įmonės kodas 300011619
PVM mokėtojo kodas LT100000876811
Banko sąskaita IBAN LT98 7044 0600 0029 6318
Banko kodas 70440
Swift (BIC) kodas CBVILT2X

Naujienlaiškio prenumerata

Gaukite mūsų naujienas pirmi! Įrašykite savo elektroninio pašto adresą: