Grįžti į pradinį puslapį   Renginiai ir repertuaras  
Visi renginiai

„Gustavo Mahlerio dainos“

2020 m. spalio 4 d., sekmadienis, 16.00
STEIN SKJERVOLD (baritonas; Norvegija, Lietuva) DOVILĖ BAGDONAITĖ (fortepijonas)
Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje
 

„Beethovenas ir ne tik“

2020 m. spalio 7 d., trečiadienis, 19.00
GOLDA VAINBERG-TATZ (fortepijonas, JAV) VALSTYBINIS VILNIAUS KVARTETAS
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Paganini ir Beethoveno šedevrai“

2020 m. spalio 10 d., šeštadienis, 19.00
LIETUVOS KAMERINIS ORKESTRAS Meno vadovas, solistas ir dirigentas SERGEJ KRYLOV (smuikas; Rusija, Italija)
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Stebuklinga Mozarto fleita“

2020 m. spalio 11 d., sekmadienis, 12.00
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Artimos tolumos“

2020 m. spalio 14 d., trečiadienis, 19.00
MACHIKO TAKAHASHI (fleita, Japonija) JOHANNES HUSTEDT (fleita, Vokietija) VYTAUTAS OŠKINIS (fleita, Lietuva) JŪRATĖ LANDSBERGYTĖ (vargonai, Lietuva)
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

Valstybinio choro „Vilnius“ 50-mečiui

2020 m. spalio 15 d., ketvirtadienis, 19.00
Valstybinis choras VILNIUS (meno vadovas ir vyr. dirigentas Artūras Dambrauskas) LIETUVOS KAMERINIS ORKESTRAS (meno vadovas ir dirigentas Sergej Krylov) LIETUVOS MUZIKOS IR TEATRO AKADEMIJOS BIGBENDAS (vadovas Tomas Dičiūnas) Solistai: DOVILĖ KAZONAITĖ (sopranas), EUGENIJUS CHREBTOVAS (bosas) Dirigentas ARTŪRAS DAMBRAUSKAS
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Minimalizmo pulsas“

2020 m. spalio 17 d., šeštadienis, 19.00
LIETUVOS NACIONALINIS SIMFONINIS ORKESTRAS (meno vadovas ir vyr. dirigentas Modestas Pitrėnas) NIKO artistai (NAUJŲ IDĖJŲ KAMERINIS ORKESTRAS, meno vadovas ir dirigentas Gediminas Gelgotas) Solistai: DAVID NEBEL (smuikas, Šveicarija), ROMAN PATKOLO (kontrabosas, Slovakija) Dirigentas GEDIMINAS GELGOTAS
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

Teatralizuotas koncertas visai šeimai „Trys paršiukai“

2020 m. spalio 18 d., sekmadienis, 12.00
LIETUVOS KAMERINIS ORKESTRAS (meno vadovas Sergej Krylov) Dirigentas VILMANTAS KALIŪNAS Aktorius PAULIUS MARKEVIČIUS
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Donkichotiškos impresijos“

2020 m. spalio 18 d., sekmadienis, 15.00
VALSTYBINIS VILNIAUS KVARTETAS ANDRIUS APŠEGA (baritonas)
Trakų pilies Didžiojoje menėje
 

„Popietė su Mozartu“

2020 m. spalio 18 d., sekmadienis, 16.00
ČIURLIONIO KVARTETAS LARA COCCA (skersinė fleita, Italija) NIJOLĖ DOROTĖJA BENIUŠYTĖ (klavesinas; Italija, Lietuva)
Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje
 

Fortepijonų duetas „Pasimatymas prie fortepijono“

2020 m. spalio 21 d., trečiadienis, 19.00
Filharmonijos Didžioji salė
 

Portland Percussion Group – pirmą kartą Lietuvoje garsioji JAV mušamųjų grupė

2020 m. spalio 22 d., ketvirtadienis, 19.00
Portland Percussion Group (JAV)
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Simfoninė poema“

2020 m. spalio 23 d., penktadienis, 18.00
LIETUVOS NACIONALINIS SIMFONINIS ORKESTRAS Solistas EDGARAS MONTVIDAS Dirigentas MODESTAS PITRĖNAS
Kauno valstybinėje filharmonijoje
 

Colin Currie Group – „Grammy“ laimėtojo koncertas su savo grupe (Didžioji Britanija)

2020 m. spalio 23 d., penktadienis, 19.00
COLIN CURRIE GROUP (DIDŽIOJI BRITANIJA)
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Simfoninė poema“

2020 m. spalio 24 d., šeštadienis, 19.00
LIETUVOS NACIONALINIS SIMFONINIS ORKESTRAS Solistas EDGARAS MONTVIDAS Dirigentas MODESTAS PITRĖNAS
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Muzikos garsai iš Saulės miesto“

2020 m. spalio 25 d., sekmadienis, 12.00
Šiaulių smuikininkų ansamblis FIORI MUSICALI (vadovė Nijolė Prascevičienė) Šiaulių berniukų ir jaunuolių choras DAGILĖLIS (meno vadovas Remigijus Adomaitis) Solistas JONAS VOZBUTAS (akordeonas) Koncertmeisterė DAIVA ŠULCAITĖ (fortepijonas)
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Premjeros ir klasika“

2020 m. spalio 25 d., sekmadienis, 16.00
Ansamblis VILNIAUS ARSENALAS: LAIMA ŠULSKUTĖ (fleita), ROLANDAS ROMOSLAUSKAS (altas), SERGEJUS OKRUŠKO (klavesinas) Solistė JOANA GEDMINTAITĖ (sopranas)
Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje
 

Steve Reich „Drumming“: pirmą kartą Lietuvoje – legendinio kūrinio viso ciklo atlikimas

2020 m. spalio 25 d., sekmadienis, 19.00
Tarptautinė mušamųjų kolektyvų komanda iš Didžiosios Britanijos, JAV, Lietuvos
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Angliškos siuitos“

2020 m. spalio 27 d., antradienis, 18.30
ANDRIUS ŽLABYS (fortepijonas; Lietuva, JAV)
Klaipėdos koncertų salėje
 

„Angliškos siuitos“

2020 m. spalio 28 d., trečiadienis, 18.00
ANDRIUS ŽLABYS (fortepijonas; Lietuva, JAV)
Kauno valstybinėje filharmonijoje
 

„Angliškos siuitos“

2020 m. spalio 29 d., ketvirtadienis, 19.00
ANDRIUS ŽLABYS (fortepijonas; Lietuva, JAV)
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Nuo Bacho iki Glasso“

2020 m. spalio 31 d., šeštadienis, 19.00
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Tempora mutantur“

2020 m. lapkričio 4 d., trečiadienis, 19.00
LIETUVOS KAMERINIS ORKESTRAS (meno vadovas ir dirigentas Sergej Krylov) Solistas TADAS MOTIEČIUS (akordeonas) Dirigentas ERNEST HOETZL (Austrija)
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Smuiko magija“

2020 m. lapkričio 5 d., ketvirtadienis, 19.00
Ansamblis MUSICA HUMANA Meno vadovas, solistas ir dirigentas ROBERTAS BEINARIS (obojus) Solistės: ILONA GIRDŽIŪNAITĖ (smuikas), RAMUNĖ GRAKAUSKAITĖ (smuikas)
Filharmonijos Mažojoje salėje
 

„Lukas Geniušas su Lietuvos nacionaliniu simfoniniu orkestru“

2020 m. lapkričio 7 d., šeštadienis, 19.00
LIETUVOS NACIONALINIS SIMFONINIS ORKESTRAS (meno vadovas ir vyr. dirigentas Modestas Pitrėnas) Solistas LUKAS GENIUŠAS (fortepijonas) ERNST KOVACIC (smuikas solo) Dirigentas BEAT FURRER
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Parodos paveikslėliai“

2020 m. lapkričio 8 d., sekmadienis, 12.00
VALSTYBINIS VILNIAUS KVARTETAS DONATAS BUTKEVIČIUS (kontrabosas) Aktorius TAURAS ČIŽAS Šokėja GRETA GRINEVIČIŪTĖ Režisierė JŪRATĖ VANSK Dailininkas VITALIS ČEPKAUSKAS
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

Baroko muzikos koncertas „Netobulas perlas“

2020 m. lapkričio 8 d., sekmadienis, 15.00
AGNĖ STANČIKAITĖ (sopranas) VAIVA BLAŽIENĖ (klavesinas, fortepijonas) AGNĖ VARANAVIČIENĖ (gitara, barokinė gitara)
Trakų pilies Didžiojoje menėje
 

„Alto ir fortepijono dialogai“

2020 m. lapkričio 8 d., sekmadienis, 16.00
ŪLA ULIJONA ŽEBRIŪNAITĖ (altas; Lietuva, Italija) NIKOLAI BOGDANOV (fortepijonas; Ukraina, Italija)
Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje
 

Terry Riley – gyva muzikos legenda koncertuos Vilniuje

2020 m. lapkričio 8 d., sekmadienis, 19.00
TERRY RILEY (fortepijonas) GYAN RILEY (gitara)
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

XV tarptautinis folkloro festivalis „Pokrovskije kolokola“

2020 m. lapkričio 11 d., trečiadienis, 19.00
LIETUVOS KAMERINIS ORKESTRAS (meno vadovas Sergej Krylov) Dirigentas Modestas PITRĖNAS Solistai: Dovilė KAZONAITĖ (sopranas) Stein SKJERVOLD (baritonas, Norvegija) Tatjana ZAČIKEVIČ (vokalas, Ukraina, Lenkija) Arina ZACHAROVA (vokalas) Viktor ŽABROV (vokalas) Luka MEBONIA (vokalas, perkusija) Irena ROKICKA (vokalas, Lietuva-Norvegija) Julija MOROZOVA (fortepijonas, vargonai, čelesta) Sergej STAROSTIN (multiinstrumentininkas, Rusija) Tomas VARNAGIRIS (gitara) Folkloro ansamblis ARINUŠKA (vadovai Irena ir Nikolajus Zacharovai) Perkusininkų ansamblis HAND VOICES (vadovas Tomas Kulikauskas)
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

Kompozitoriaus Anatolijaus Šenderovo atminimui

2020 m. lapkričio 14 d., šeštadienis, 19.00
LIETUVOS NACIONALINIS SIMFONINIS ORKESTRAS (meno vadovas ir vyr. dirigentas Modestas Pitrėnas) Solistai: DAVID GERINGAS (violončelė; Vokietija, Lietuva), AYLEN PRITCHIN (smuikas, Rusija), GEIR DRAUGSVOLL (bajanas, Norvegija), JOSEPH MALOVANY (kantorius, JAV) Berniukų ir jaunuolių choras ĄŽUOLIUKAS (meno vadovas Vytautas Miškinis) ĄŽUOLŲ KLUBO vyrų choras (meno vadovas ir vyr. dirigentas Povilas Gylys) Dirigentas MODESTAS BARKAUSKAS
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Auksinio rudens garsai“

2020 m. lapkričio 15 d., sekmadienis, 12.00
VILNIAUS NAUJOSIOS VILNIOS MUZIKOS MOKYKLOS KOLEKTYVAI: JAUNIŲ CHORAS (vadovė Marytė Bignevičiūtė) JAUNUČIŲ CHORAS (vadovė Leontina Komkienė) Styginių instrumentų kamerinis orkestras CANTUS (vadovas Ričardas Sviackevičius) Solistai: NATALIJA KATILIENĖ (sopranas), DALIA DĖDINSKAITĖ (smuikas) Dalyvauja mokyklos mokiniai, tarptautinių konkursų laureatai
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 
  1 2 3 4  
Archyvas

Lietuvos nacionalinė filharmonija

Adresas: Aušros Vartų g. 5, LT-01304 Vilnius, Lietuva
Kontaktai: tel. (8 5) 266 52 10, 8 698 51954, 
faks. (8 5) 266 52 66
El. paštas: info@filharmonija.lt
Kasos: (8 5)  266 52 33, (8 5)  266 5216;

Rekvizitai Privatumo politika Autorinės teisės

 

Rekvizitai

Įmonės kodas 300011619
PVM mokėtojo kodas LT100000876811
Banko sąskaita IBAN LT98 7044 0600 0029 6318
Banko kodas 70440
Swift (BIC) kodas CBVILT2X

Naujienlaiškio prenumerata

Gaukite mūsų naujienas pirmi! Įrašykite savo elektroninio pašto adresą: