Grįžti į pradinį puslapį   Renginiai ir repertuaras  
Visi renginiai

„Simfoniniai šokiai“

2020 m. vasario 1 d., šeštadienis, 19.00
LIETUVOS NACIONALINIS SIMFONINIS ORKESTRAS Solistas DAVID GERINGAS (violončelė) Dirigentas YURI SEROV
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Japoniški įspūdžiai“

2020 m. vasario 2 d., sekmadienis, 12.00
Ansamblis GIUNTER PERCUSSION: PAVEL GIUNTER, TOMAS KULIKAUSKAS, SIGITAS GAILIUS, ANDRIUS REKAŠIUS
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Kvietimas į kelionę“ („L’invitation au voyage“)

2020 m. vasario 2 d., sekmadienis, 16.00
MILA SHKIRTIL (mecosopranas) YURI SEROV (fortepijonas)
Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje
 

„Svečiuose Antverpeno simfoninis orkestras“

2020 m. vasario 5 d., trečiadienis, 19.00
ANTVERPENO SIMFONINIS ORKESTRAS Solistas LUKÁŠ VONDRÁČEK (fortepijonas, Čekija) Dirigentė ELIM CHAN (Honkongas)
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Vienišas angelas“

2020 m. vasario 6 d., ketvirtadienis, 19.00
LIETUVOS KAMERINIS ORKESTRAS (meno vadovas Sergej Krylov) Dirigentas ir solistas HUGO TICCIATI (smuikas) Solistas ROKAS VAITKEVIČIUS (violončelė)
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

Teatralizuotas koncertas visai šeimai „Senukas augino dygliuotą agavą“

2020 m. vasario 9 d., sekmadienis, 12.00
ČIURLIONIO KVARTETAS Rašytoja VIOLETA PALČINSKAITĖ Aktorė INDRĖ LIUTKEVIČIŪTĖ VYGANTAS KAZLAUSKAS (gitara, vokalas, dainų autorius) Knygų leidėja LOLITA VARANAVIČIENĖ Režisierė DALIA STORYK
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

Pianistas Kasparas Uinskas. Solinis rečitalis

2020 m. vasario 12 d., trečiadienis, 19.00
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Skiriama Nepriklausomybei“

2020 m. vasario 15 d., šeštadienis, 19.00
LIETUVOS NACIONALINIS SIMFONINIS ORKESTRAS Solistai: VIKTORIJA MIŠKŪNAITĖ (sopranas) MODESTAS SEDLEVIČIUS (baritonas) Dirigentas MODESTAS PITRĖNAS
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Čekų muzikos galia“

2020 m. vasario 22 d., šeštadienis, 19.00
LIETUVOS NACIONALINIS SIMFONINIS ORKESTRAS Solistai: VERONIKA ROVNÁ (sopranas) LUKÁŠ BAŘÁK (baritonas) DAUMANTAS KIRILAUSKAS (fortepijonas) KAUNO VALSTYBINIS CHORAS Dirigentas MAREK PRÁŠIL
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Muzikiniai šachmatai“

2020 m. vasario 23 d., sekmadienis, 16.00
Ansamblis MUSICA HUMANA (meno vadovas Robertas Beinaris) Solistai: SIMONA LIAMO (sopranas); ROBERTAS BEINARIS (obojus)
Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje
 

„Credo. Te Deum“

2020 m. vasario 26 d., trečiadienis, 19.00
Vilniaus miesto savivaldybės choras JAUNA MUZIKA (meno vadovas Vaclovas Augustinas) LIETUVOS KAMERINIS ORKESTRAS Dirigentas VACLOVAS AUGUSTINAS
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Gyvenimo simfonija“

2020 m. vasario 29 d., šeštadienis, 19.00
LIETUVOS NACIONALINIS SIMFONINIS ORKESTRAS Solistė RUSNĖ MATAITYTĖ (smuikas) Dirigentas MODESTAS PITRĖNAS
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

Opera vaikams ir visai šeimai „Kaulo senis ant geležinio kalno“

2020 m. kovo 1 d., sekmadienis, 12.00
Kompozitorius BRONIUS KUTAVIČIUS Teksto autorius SIGITAS GEDA KLAIPĖDOS KAMERINIS ORKESTRAS (meno vadovas Mindaugas Bačkus) Klaipėdos choras AUKURAS (meno vadovas Alfonsas Vildžiūnas) Dirigentas EGIDIJUS KAVECKAS Solistai ir aktoriai: RASA ULTERAVIČIŪTĖ, EVELINA ŠIMELIONĖ, GYTIS ŠIMELIONIS Dalyvauja Klaipėdos Vydūno gimnazijos 7-8 klasių mokinių vokalinis ansamblis (vadovė Ingrida Bertulienė) Režisierė BIRUTĖ MAR Dailininkė-scenografė INDRĖ PAČĖSAITĖ Vaizdo projekcijų dailininkas KAROLIS BRATKAUSKAS
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Užburiantis virtuoziškumas“

2020 m. kovo 4 d., trečiadienis, 19.00
LIETUVOS KAMERINIS ORKESTRAS (meno vadovas Sergej Krylov) Solistas ROMAN KIM (smuikas) Dirigentas ROBERTAS ŠERVENIKAS
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Didieji vokiečių romantikai“

2020 m. kovo 7 d., šeštadienis, 19.00
LIETUVOS NACIONALINIS SIMFONINIS ORKESTRAS Solistas KIAN SOLTANI (violončelė) Dirigentė GIEDRĖ ŠLEKYTĖ
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

Teatralizuotas koncertas visai šeimai „Varpų magija“

2020 m. kovo 8 d., sekmadienis, 12.00
Rankinių varpų ansamblis ARSIS (Estija)
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„68 Min. M.“

2020 m. kovo 8 d., sekmadienis, 16.00
Ansamblis MUSICA HUMANA (meno vadovas Robertas Beinaris) Solistai: MYKOLAS BAZARAS (bosas), MOTIEJUS BAZARAS (klavišiniai), BENEDIKTAS BAZARAS (mušamieji)
Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje
 

„Nuo Bacho iki Glasso“

2020 m. kovo 14 d., šeštadienis, 19.00
LIETUVOS NACIONALINIS SIMFONINIS ORKESTRAS Solistas SERGEJ KRYLOV (smuikas) Dirigentas ZHANG GUOYOUNG
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Romanas su kontrabosu“

2020 m. kovo 15 d., sekmadienis, 15.00
IEVA PRUDNIKOVAITĖ (mecosopranas) KONTRABOSŲ ORKESTRAS (meno vadovas Donatas Bagurskas)
Trakų pilies Didžiojoje menėje
 

„Vien tik Beethovenas“

2020 m. kovo 15 d., sekmadienis, 16.00
VALSTYBINIS VILNIAUS KVARTETAS DALIA KUZNECOVAITĖ (smuikas), GIRDUTIS JAKAITIS (altas), AUGUSTINAS VASILIAUSKAS (violončelė), DAINIUS RUDVALIS (kontrabosas), VYTAUTAS GIEDRAITIS (klarnetas), JULIUS KLIMAVIČIUS (fagotas), INDRĖ KULEŠEVIČIENĖ (valtorna)
Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje
 

Fortepijonų duetas „Pasimatymas prie fortepijono“

2020 m. kovo 18 d., trečiadienis, 19.00
Filharmonijos Didžioji salė
 

„Garsai ir spalvos“

2020 m. kovo 21 d., šeštadienis, 19.00
LIETUVOS NACIONALINIS SIMFONINIS ORKESTRAS Solistė ONUTĖ GRAŽINYTĖ (fortepijonas) Dirigentas MODESTAS PITRĖNAS
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Metų laikai“

2020 m. kovo 22 d., sekmadienis, 12.00
ČIURLIONIO KVARTETAS Koncertą veda SIMONA ZAJANČAUSKAITĖ
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Prancūziškos impresijos“

2020 m. kovo 22 d., sekmadienis, 15.00
Ansamblis MUSICA HUMANA Solistai: ROBERTAS BEINARIS (obojus), GABRIELĖ BEINARYTĖ (arfa)
Trakų pilies Didžiojoje menėje
 

„Solo fortepijonui“

2020 m. kovo 22 d., sekmadienis, 16.00
LEONIDAS DORFMANAS (fortepijonas)
Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje
 

„Improvizacija baroko tema“

2020 m. kovo 25 d., trečiadienis, 19.00
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Dinastija“

2020 m. kovo 28 d., šeštadienis, 19.00
LIETUVOS NACIONALINIS SIMFONINIS ORKESTRAS Solistai: VERONIKA VITAITĖ (fortepijonas) ALEKSANDRA ŽVIRBLYTĖ (fortepijonas) PAULIUS ANDERSSON (fortepijonas) Dirigentas KAI BUMANN
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

Teatralizuotas koncertas visai šeimai „Stebuklinga Mozarto fleita“

2020 m. kovo 29 d., sekmadienis, 12.00
Ansamblis MUSICA HUMANA (meno vadovas Robertas Beinaris) Solistai: EGLĖ STUNDŽIAITĖ (sopranas), VYTENIS GURSTIS (fleita) Muzikologas VIKTORAS GERULAITIS
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„REveransas Beethovenui“

2020 m. kovo 29 d., sekmadienis, 16.00
RASA VOSYLIŪTĖ (smuikas) EGLĖ VOSYLIŪTĖ (fortepijonas)
Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje
 

„Scenoje su Beethovenu“

2020 m. balandžio 4 d., šeštadienis, 19.00
LIETUVOS KAMERINIS ORKESTRAS Meno vadovas, solistas ir dirigentas SERGEJ KRYLOV (smuikas)
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Muzikinės stichijos II“

2020 m. balandžio 5 d., sekmadienis, 12.00
LIETUVOS NACIONALINIS SIMFONINIS ORKESTRAS (meno vadovas ir vyr. dirigentas Modestas Pitrėnas) Dirigentė ADRIJA ČEPAITĖ Koncertą veda muzikologė LINA NAVICKAITĖ-MARTINELLI
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Musica humana juventus. Dialogai“

2020 m. balandžio 5 d., sekmadienis, 16.00
Ansamblis MUSICA HUMANA (meno vadovas Robertas Beinaris) Solistai: STASYS MAKŠTUTIS (klarnetas), ROKAS MAKŠTUTIS (klarnetas)
Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje
 
  1 2 3  
Archyvas

Lietuvos nacionalinė filharmonija

Adresas: Aušros Vartų g. 5, LT-01304 Vilnius, Lietuva
Kontaktai: tel. (8 5) 266 52 10, 8 698 51954, 
faks. (8 5) 266 52 66
El. paštas: info@filharmonija.lt
Kasos: (8 5)  266 52 33, (8 5)  266 5216;

Rekvizitai Privatumo politika Autorinės teisės

 

Rekvizitai

Įmonės kodas 300011619
PVM mokėtojo kodas LT100000876811
Banko sąskaita IBAN LT98 7044 0600 0029 6318
Banko kodas 70440
Swift (BIC) kodas CBVILT2X

Naujienlaiškio prenumerata

Gaukite mūsų naujienas pirmi! Įrašykite savo elektroninio pašto adresą: