„Kvietimas į kelionę“ („L’invitation au voyage“)

2020 m. vasario 2 d., sekmadienis, 16.00
Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje, Vilnius
MILA SHKIRTIL (mecosopranas)
YURI SEROV (fortepijonas)
„Kvietimas į kelionę“ („L’invitation au voyage“)

Michailo Glinkos, Antono Rubinšteino, Piotro Čaikovskio, Franzo Schuberto, Roberto Schumanno, Ferenco Liszto, Henri Duparco, Georges’o Bizet, Edvardo Griego, Sergejaus Rachmaninovo, Antoníno Dvořáko, Enrique’s Granados, Franciso Poulenco dainos ir romansai

Koncertą pavadinę pagal Henri Duparco ir Charles’io Baudelaire’o dainą, paslaptingais muzikos keliais keliauti kviečia žinomi Rusijos atlikėjai. Sankt Peterburge studijavusi ir dabar savo šalies ir pasaulio scenose dainuojanti mecosopranas Mila Shkirtil atlieka partijas operose, kantatose, oratorijose, rengia kamerinės vokalinės muzikos programas. Su jomis gastroliavo Europoje, JAV, Brazilijoje, Japonijoje. Prestižinėje kompanijoje „Naxos“ bei kitose yra įdainavusi į kompaktines plokšteles Dmitrijaus Šostakovičiaus, Michailo Glinkos, Aleksandro Glazunovo, Valerijaus Gavrilino ir kt. kompozitorių kūrinių.

Pianistas ir dirigentas Yurijus Serovas yra Sankt Peterburgo Rimskio Korsakovo konservatorijos auklėtinis, dar studijavęs Zalcburge ir Vienoje (Austrija). Abiem amplua jis koncertuoja visame pasaulyje, su žymiais orkestrais. Kompanijose „Naxos“ ir „Delos“ pianistas įrašė daugiau kaip 70 kompaktinių plokštelių. Šiuo metu atlikėjas yra ir Sankt Peterburgo Modesto Musorgskio muzikos koledžo direktorius, jaunimo orkestro meno vadovas, kelių muzikos festivalių įkūrėjas ir vadovas.

8, 10 Eur