Grįžti į pradinį puslapį   Renginiai ir repertuaras   Visi renginiai   Archyvas  
Pianistas Kasparas Uinskas - Solinis rečitalis

Pianistas Kasparas Uinskas - Solinis rečitalis

2021 m. kovo 3 d., trečiadienis, 19.00
Lietuvos nacionalinė filharmonija, Vilnius
Organizatorius:

VšĮ „Naujoji muzikų karta“

Koncertas perkeltas į 2021 m. spalio 21 d. 19 val., turimi bilietai lieka galioti.

Atlikėjai
Kasparas Uinskas (fortepijonas)
Programa
Pianistas Kasparas Uinskas - Solinis rečitalis

 

 

 

 

Franz Liszt:

Etiudas Nr. 3 (Un sospiro)
Etiudas Nr. 2 (La leggierezza)
Etiudas S.145 (Gnomenreigen)
Petrarkos sonetas 123
Izoldos meilės mirtis S.447 (pagal R. Wagnerio „Tristaną ir Izoldą“ WWV 90)
Consolation Nr. 3
Sonata h-moll S.178

Kovo 3 d. „Naujoji muzikų karta“ Lietuvos nacionalinės filharmonijos scenoje Vilniuje pristato pianisto Kasparo Uinsko solinį rečitalį, kuriame skambės romantizmo epochos genijaus Franzo Liszto kūriniai. Tai bus debiutinė programa, kurią pirmieji galės išgirsti Vilniaus klausytojai. „Nors atlieku įvairių kompozitorių ir laikmečių muziką, tačiau niekad prieš tai neteko giliau dirbti su F. Liszto kūryba. Specialiai pasirinkau rečitalyje atlikti tik šio genialaus kompozitoriaus kūrinius, kad klausytojai galėtų pilnai pasinerti į jo pasaulį.“ – sako K. Uinskas.

Tarptautinį pripažinimą pelnęs pianistas Kasparas Uinskas koncertuoja pasaulinio garso koncertų salėse, tokiose kaip Niujorko Carnegie Hall, Vašingtono J.F. Kennedy, Londono Wigmore Hall, Berlyno filharmonijoje, Madrido Filharmonijoje, Briuselio BoZar bei eilėje kitų salių. Užsienio kritikai ir klausytojai žavisi K. Uinsko pasirodymais:

“...Didis pianistas ir muzikas…” Carnegie Hall (New York Concert Review) “…kvapą gniaužiantis jausmingumas, tai buvo absoliučiai magiška…” London Wigmore Hall (Seen and Heard international).

Praėjusiuose sezonuose K. Uinskas pasirodė su orkestrais: Royal Chamber Orchestra of Wallonia (Belgija), Philharmonie Südwestfalen (Vokietija), Liepojos simfoniniu orkestru (Latvija), North Czech Philharmonic orkestru (Čekijoje), West Bohemian Symphony orkestru (Čekijoje), Slovakijos radijo simfoniniu orkestru, Krokuvos simfoniniu orkestru, Rosario simfoniniu orkestru Argentinoje, o taip pat su soliniais pasirodymais Londono Wigmore Hall, Baerum Kulturhus salėje cikle „Piano Master Series” ir Bodø Festival Nordland Musikkfestuke - Norvegijoje, BoZar salėje Briuselyje bei Brussels Piano Festival, koncertų ture Japonijoje „Fantastic Pianist“ serijoje, Slovakijos filharmonijoje, solinių ir kamerinės muzikos koncertų ture Norvegijoje su smuikininku Nikita Boriso-Glebsky, kamerinės muzikos ture su legendiniu violončelininku Alexander Kniazev, su P. I. Čaikovskio konkurso nugalėtoju violončelininku Andrei Ionita, duete su pianistu Evgeni Bozhanov pasirodė Marthos Argerich festivalyje Hamburge.


Bilietų kainos
Lietuvos nacionalinės filharmonijos kasos ir Kakava.lt; Bilietų kaina: 10, 15, 20, 30, 40 Eur; Nuolaidos: 15% nuolaida 1 bilietui - Moksleiviams, studentams, senjorams ir neįgaliems asmenims.
 
Atgal

Lietuvos nacionalinė filharmonija

Adresas: Aušros Vartų g. 5, LT-01304 Vilnius, Lietuva
Kontaktai: tel. (8 5) 266 52 10, 8 698 51954, 
faks. (8 5) 266 52 66
El. paštas: info@filharmonija.lt
Kasos: (8 5)  266 52 33, (8 5)  266 5216;

Rekvizitai Privatumo politika Autorinės teisės

 

Rekvizitai

Įmonės kodas 300011619
PVM mokėtojo kodas LT100000876811
Banko sąskaita IBAN LT98 7044 0600 0029 6318
Banko kodas 70440
Swift (BIC) kodas CBVILT2X

Naujienlaiškio prenumerata

Gaukite mūsų naujienas pirmi! Įrašykite savo elektroninio pašto adresą: