Grįžti į pradinį puslapį   Renginiai ir repertuaras  
Visi renginiai

„Naktį mano sode. Yana Ivanilova, Andrej Korobeinikov“

2019 m. gruodžio 19 d., ketvirtadienis, 19.00
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Parodos paveikslėliai“

2019 m. gruodžio 20 d., penktadienis, 18.00
Palangos kurhauzo salė
 

Čiurlionio kvartetas

2019 m. gruodžio 20 d., penktadienis, 18.00
Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka
 

„Variacijos Eduardo Balsio 100-mečio tema“

2019 m. gruodžio 20 d., penktadienis, 18.00
Kauno filharmonijoje
 

„Variacijos Eduardo Balsio 100-mečio tema“

2019 m. gruodžio 21 d., šeštadienis, 19.00
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Ąžuoliuko“ Kalėdos“

2019 m. gruodžio 26 d., ketvirtadienis, 12.00
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Musica humana”

2019 m. gruodžio 26 d., ketvirtadienis, 15.00
Jašiūnų dvaro sodybos rūmuose
 

„Kalėdinė poema“

2019 m. gruodžio 26 d., ketvirtadienis, 19.00
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Virtuozo treliai”

2019 m. gruodžio 27 d., penktadienis, 18.30
Klaipėdos koncertų salė
 

Kalėdinė programa „Kalėdos džiazo saloje“

2019 m. gruodžio 27 d., penktadienis, 19.00
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

Kalėdinė programa „Trimito Kalėdos“

2019 m. gruodžio 28 d., šeštadienis, 19.00
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Simfoninė salvė Naujiesiems“

2019 m. gruodžio 29 d., sekmadienis, 17.00
Alytaus kultūros centre
 

„Kalėdinė poema“

2019 m. gruodžio 29 d., sekmadienis, 19.00
Birštono kultūros centras
 

„Šokiai dviem fortepijonams“

2019 m. gruodžio 29 d., sekmadienis, 19.00
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

Lietuvos kamerinis orkestras

2019 m. gruodžio 30 d., pirmadienis, 18.00
Marijampolės kulturos centras
 

„Simfoninė salvė Naujiesiems“

2019 m. gruodžio 30 d., pirmadienis, 18.00
Kauno filharmonijoje
 

Naujametis vakaras su Vilniaus kvartetu

2019 m. gruodžio 30 d., pirmadienis, 19.00
Druskininkų „Dainavos“ mokymo centre
 

„Atsisveikinimo simfonija“

2019 m. gruodžio 31 d., antradienis, 18.00
Vilniaus universiteto Šv. Jonų bažnyčioje
 

Naujametis vakaras su Vilniaus kvartetu

2019 m. gruodžio 31 d., antradienis, 19.00
Valstybinio Vilniaus Gaono žydų muziejaus Tolerancijos centre
 

„Simfoninė salvė Naujiesiems“

2019 m. gruodžio 31 d., antradienis, 19.00
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Atsisveikinimo simfonija“

2019 m. gruodžio 31 d., antradienis, 20.00
Vilniaus universiteto Šv. Jonų bažnyčioje
 

„Prancūziškos svajos“

2020 m. sausio 4 d., šeštadienis, 19.00
Ansamblis MUSICA HUMANA (meno vadovas Robertas Beinaris) VILNIAUS UNIVERSITETO KAMERINIS ORKESTRAS (vadovas Modestas Jankūnas) Solistai: LINA DAMBRAUSKAITĖ (sopranas) ROBERTAS BEINARIS (obojus) GABRIELĖ BEINARYTĖ (arfa) VIRGINIJUS BARKAUSKAS (vargonai)
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

XVI tarptautinio menų festivalio „Pravoslavų Kalėdos Lietuvoje“ koncertas „Skamba Gruzijos folkloras“

2020 m. sausio 9 d., ketvirtadienis, 19.00
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Modestas, Lukas ir orkestras“

2020 m. sausio 19 d., sekmadienis, 19.00
LIETUVOS NACIONALINIS SIMFONINIS ORKESTRAS Solistas LUKAS GENIUŠAS (fortepijonas) Dirigentas MODESTAS PITRĖNAS
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Romantinės muzikos vakaras“

2020 m. sausio 22 d., trečiadienis, 19.00
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Mozarto muzikos efektas“

2020 m. sausio 25 d., šeštadienis, 19.00
LIETUVOS KAMERINIS ORKESTRAS (meno vadovas Sergej Krylov) Solistas IGNAS MAKNICKAS (fortepijonas) Dirigentas VILMANTAS KALIŪNAS
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Žvaigždžių karų siuita“

2020 m. sausio 26 d., sekmadienis, 12.00
LIETUVOS NACIONALINIS SIMFONINIS ORKESTRAS (meno vadovas ir vyr. dirigentas Modestas Pitrėnas) Muzikologas VIKTORAS GERULAITIS
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Dialogai. Lietuva–Danija“

2020 m. sausio 26 d., sekmadienis, 16.00
Ansamblis MUSICA HUMANA (meno vadovas Robertas Beinaris) Solistai: CAROLINE SAVICKIENĖ (obojus), RIMVYDAS SAVICKAS (klarnetas)
Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje
 

„Amerikietiški kvartetai“

2020 m. sausio 29 d., trečiadienis, 19.00
Nacionalinės filharmonijos Mažojoje salėje
 

„Simfoniniai šokiai“

2020 m. vasario 1 d., šeštadienis, 19.00
LIETUVOS NACIONALINIS SIMFONINIS ORKESTRAS Solistas DAVID GERINGAS (violončelė) Dirigentas YURI SEROV
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Japoniški įspūdžiai“

2020 m. vasario 2 d., sekmadienis, 12.00
Ansamblis GIUNTER PERCUSSION: PAVEL GIUNTER, TOMAS KULIKAUSKAS, SIGITAS GAILIUS, ANDRIUS REKAŠIUS
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Kvietimas į kelionę“ („L’invitation au voyage“)

2020 m. vasario 2 d., sekmadienis, 16.00
MILA SHKIRTIL (mecosopranas) YURI SEROV (fortepijonas)
Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje
 
  1 2 3 4  
Archyvas

Lietuvos nacionalinė filharmonija

Adresas: Aušros Vartų g. 5, LT-01304 Vilnius, Lietuva
Kontaktai: tel. (8 5) 266 52 10, 8 698 51954, 
faks. (8 5) 266 52 66
El. paštas: info@filharmonija.lt
Kasos: (8 5)  266 52 33, (8 5)  266 5216;

Rekvizitai Privatumo politika Autorinės teisės

 

Rekvizitai

Įmonės kodas 300011619
PVM mokėtojo kodas LT100000876811
Banko sąskaita IBAN LT98 7044 0600 0029 6318
Banko kodas 70440
Swift (BIC) kodas CBVILT2X

Naujienlaiškio prenumerata

Gaukite mūsų naujienas pirmi! Įrašykite savo elektroninio pašto adresą: