Grįžti į pradinį puslapį   Renginiai ir repertuaras   Visi renginiai  
„Montserrat Nomeda Montsita. Montserrat Caballé garbei“

„Montserrat Nomeda Montsita. Montserrat Caballé garbei“

Iškilmingas gala koncertas ir interaktyvi paroda
2019 m. gruodžio 11 d., trečiadienis, 19.00
Filharmonijos Didžiojoje salėje, Vilnius
Atlikėjai
MONTSERRAT MARTÍ (sopranas, Ispanija)
NOMEDA KAZLAUS (sopranas)
ONUTĖ GRAŽINYTĖ (fortepijonas)
Programa
„Montserrat Nomeda Montsita. Montserrat Caballé garbei“

Giuseppe Verdi, Gaetano Donizzetti, Johannes Brahms, Franz Schubert, Ferenc Liszt, Vincenzo Bellini, Camille Saint-Saëns, Francisco Asenjo Barbieri

Pernai metais spalio 6 d. mirė pasaulinė ispanų operos legenda Montserrat Caballe. Operos solistė Nomeda Kazlaus yra vienintelė lietuvė, įvairiose pasaulio scenose dainavusi su primadona pagrindinius vaidmenis bei duetus, kartu su Montserrat Caballe įsiamžinusi dokumentiname filme „Caballe Beyond the Music“, dalyvavusi vokiečių televizijos „ARTE TV“ laidoje „Caballe prasentiert Stars von Morgen“, kurią vedė pati primadona, taip pat įamžinta kituose tarptautiniuose leidiniuose.

Nomedos Kazlaus šventiniai pasirodymai Lietuvos nacionalinėjė filharmonijoje yra tapę tradicija, tad šių metų gruodį gala koncertas vyksta jau aštuntą kartą. Svarbu ir tai, kad šių metų projektas – išskirtinis, nes jo iškilmingą koncertą papildo originali interaktyvi paroda. Scenoje muzikuoja tarptautinį pripažinimą pelniusios solistės – Caballe dukra Montserrat Marti ir Nomeda Kazlaus bei Vokeitijoje šiuo metu studijuojanti pianistė Onutė Gražinytė. Programoje – greta solo arijų, dainų, sarsuelų ir kitų populiarių kompozicijų skambės ir duetai, kuriuos kartu dainavo Montserrat Caballe, Nomeda Kazlaus ir Montserrat Marti. 

Prieš ir po koncerto filharmonijos fojė planuojama surengti išskirtinę didelio formato nuotraukų ekspoziciją, kurioje bus atspindėtos įsimintiniausios šių trijų atlikėjų bendradarbiavimo akimirkos. Ekranuose skambės bendro dainavimo ištraukos, bus galima pavartyti unikalų leidinį „Caballe 40 metų Licėjaus teatre“ („Caballe 40 anys al Liceu“), kuriame užfiksuotos  akimirkos iš Camille’o Saint-Saënso operos „Henrikas VIII“ istorinių spektaklių Barselonos „Gran Teatre del Liceu“. Šioje operoje tąkart Caballe atliko Catherinos D’Aragon vaidmenį, o Nomeda Kazlaus – Anne de Boleyn.

Taip pat bus rodomi fragmentai iš LRT archyve saugomos medžiagos – tai Caballe ir Kazlaus koncertas 2000 m. Maskvos „Gostinyj Dvor“, dviejų dalių interviu su primadona (tai vienas paskutinių Caballe interviu televizijai) bei interviu su Montserrat Marti laidų ciklui „Skambantys pasauliai su Nomeda Kazlaus“.

Bilietų kainos
45, 65, 85 Eur
 
Atgal

Lietuvos nacionalinė filharmonija

Adresas: Aušros Vartų g. 5, LT-01304 Vilnius, Lietuva
Kontaktai: tel. (8 5) 266 52 10, 8 698 51954, 
faks. (8 5) 266 52 66
El. paštas: info@filharmonija.lt
Kasos: (8 5)  266 52 33, (8 5)  266 5216;

Rekvizitai Privatumo politika Autorinės teisės

 

Rekvizitai

Įmonės kodas 300011619
PVM mokėtojo kodas LT100000876811
Banko sąskaita IBAN LT98 7044 0600 0029 6318
Banko kodas 70440
Swift (BIC) kodas CBVILT2X

Naujienlaiškio prenumerata

Gaukite mūsų naujienas pirmi! Įrašykite savo elektroninio pašto adresą: