Grįžti į pradinį puslapį   Renginiai ir repertuaras   Visi renginiai  
„Jaunoji Europa“

„Jaunoji Europa“

2020 m. gegužės 9 d., šeštadienis, 19.00
Filharmonijos Didžiojoje salėje, Vilnius
Organizatorius:

KONCERTAS ATŠAUKTAS! Daugiau informacijos 

Atlikėjai
Vilniaus chorinio dainavimo mokyklos LIEPAITĖS merginų choras
(vadovė Jolita Vaitkevičienė)
Solistės: DOVILĖ KAZONAITĖ (sopranas), ELŽBIETA LIEPA DVARIONAITĖ (fortepijonas), MILDA DAUNORAITĖ (fortepijonas)
Dirigentas MARTYNAS STAKIONIS
Programa
„Jaunoji Europa“

JOHANN SEBASTIAN BACH – Koncertas klavyrui ir orkestrui Nr. 4 A-dur, BWV 1055
FERENC LISZT – „Malédiction“ („Prakeikimas“) styginių orkestrui ir fortepijonui, S. 121/ R. 452
KIM ANDRÉ ARNESEN – „Magnificat“ sopranui, chorui ir orkestrui

Šį vakarą Nacionalinės filharmonijos scenoje muzikuos ypač daug jaunimo, taip, tikrai jaunoji Europa! Lietuvos kamerinis orkestras pasirodo su solistėmis, „Liepaičių“ merginų choru ir mūsų publikai jau žinomu dirigentu Martynu Stakioniu.

Dvi solistės pianistės – daugelio nacionalinių ir tarptautinių konkursų laureatės. Milda Daunoraitė koncertavo tokiose salėse kaip Amsterdamo „Concertgebouw“, „Musikhuset Aarhus“ Danijoje, Jungtinių Tautų būstinėje Ženevoje. Pianistės gastrolių maršrutai apima Prancūziją, Šveicariją, Daniją, Olandiją, Vokietiją, Rusiją, Ukrainą, Lenkiją, Gruziją, Švediją, Didžiąją Britaniją. Šiuo metu M. Daunoraitė mokosi Purcello mokykloje jauniesiems muzikantams Londone.Elžbieta Liepa Dvarionaitė yra koncertavusi su Rygos, Talino, Klaipėdos, Šv. Kristoforo kameriniais orkestrais, Čekijos „Virtuosi Brunensis“, taip pat – Lietuvos valstybiniu, Kauno miesto, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos, Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos simfoniniais orkestrais; dalyvauja garsių pianistų meistriškumo kursuose. Šiuo metu E. L. Dvarionaitė studijuoja Vienos muzikos ir teatro universitete.

K. A. Arneseno „Magnificat“ solo partiją atlieka solistė Dovilė Kazonaitė, jau du kartus tapusi Vincės Jonuškaitės-Zaunienės dainininkių konkurso laureate. 2015–2016 m. ji buvo Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro stažuotoja. Prieš porą metų solistė tapo Metų operos viltimi už Grafienės („Vienos kraujas“), Kerubino („Figaro vedybos“), Mersedes („Karmen“), Idos („Šikšnosparnis“) vaidmenis.

Jaunas dirigentas Martynas Stakionis yra bendradarbiavęs su tokiais atlikėjais kaip Gidonas Kremeris, Tabea Zimmermann, Clara-Jumi Kang, Kristófas Baráti, Justina Auškelytė, Hamburgo miesto, „Mozarteumo“, Lietuvos nacionaliniu, Paryžiaus „Pasdeloup“, Baltijos jaunimo, J. Vītolo muzikos akademijos simfoniniais, Šv. Kristoforo ir VDU kameriniais orkestrais, chorais „Aidija“, Latvijos valstybiniu, Latvijos radijo, „Ave Sol“, „Camerata Silesia“; koncertuota su Naujų idėjų kameriniu orkestru (NIKO), kvartetu „Art Vio“ ir kitais.

Bilietų kainos
10, 15, 20, 30 Eur
 
Atgal

Lietuvos nacionalinė filharmonija

Adresas: Aušros Vartų g. 5, LT-01304 Vilnius, Lietuva
Kontaktai: tel. (8 5) 266 52 10, 8 698 51954, 
faks. (8 5) 266 52 66
El. paštas: info@filharmonija.lt
Kasos: (8 5)  266 52 33, (8 5)  266 5216;

Rekvizitai Privatumo politika Autorinės teisės

 

Rekvizitai

Įmonės kodas 300011619
PVM mokėtojo kodas LT100000876811
Banko sąskaita IBAN LT98 7044 0600 0029 6318
Banko kodas 70440
Swift (BIC) kodas CBVILT2X

Naujienlaiškio prenumerata

Gaukite mūsų naujienas pirmi! Įrašykite savo elektroninio pašto adresą: