Grįžti į pradinį puslapį   Renginiai ir repertuaras   Visi renginiai   Archyvas  
„Sergejus Krylovas ir draugai“

„Sergejus Krylovas ir draugai“

2019 m. birželio 11 d., antradienis, 19.00
Vilniaus universiteto Šv. Jonų bažnyčia, Vilnius
Atlikėjai
LIETUVOS KAMERINIS ORKESTRAS
Meno vadovas, dirigentas ir solistas SERGEJ KRYLOV (smuikas; Rusija, Italija, Lietuva)
Solistai: PAVEL VERNIKOV (smuikas; Ukraina, Šveicarija), SVETLANA MAKAROVA (smuikas; Baltarusija, Šveicarija), ELENA DAUNYTĖ (violončelė), GLORIA CAMPANER (fortepijonas, Italija)
Programa
„Sergejus Krylovas ir draugai“

VIDMANTAS BARTULIS – „I like F. Schubert“ (Kvintetas C-dur, op. 163, Adagio)
ALGIRDAS MARTINAITIS – Koncertas smuikui ir styginių orkestrui „Trijų m’art komedijų sezonas“
ALFRED SCHNITTKE – „Moz-Art à la Haydn“ 2 smuikams ir kameriniam orkestrui
GIYA KANCHELI – Koncertas fortepijoniniam trio ir styginių orkestrui „Middelheim“ 

Lietuvos kamerinis orkestras ir jo meno vadovas, smuikininkas, dirigentas Sergejus Krylovas šiame koncerte pasirodo su savo ištikimais scenos partneriais. Pelnęs pirmąsias premijas A. Stradivari konkurse Kremonoje ir prestižiniame F. Kreislerio konkurse Vienoje, S. Krylovas koncertuoja Berlyno ir Miuncheno filharmonijų, Vienos „Musikverein“ ir „Konzerthaus“, Venecijos „Teatro La Fenice“, Milano „Teatro alla Scala“, Tokijo „Suntory Hall“, Buenos Airių „Teatro Colón“ ir kitose pasaulio scenose; koncertuoja su Vienos, Sankt Peterburgo, NHK Tokijo, Čekijos, Hamburgo filharmonijų, Milano Giuseppe’s Verdi, Parmos „Filarmonica Toscanini“, Anglijos kameriniu, Zalcburgo „Camerata Academica“ ir kitais orkestrais.

Svečiai iš Šveicarijos – smuikininkai Pavelas Vernikovas ir Svetlana Makarova. Siono festivalio meno vadovas P. Vernikovas – D. Oistracho ir S. Snitkovskio mokinys, jau dvidešimt metų vadinamas smuiko virtuozu. Šis daugelio konkursų laureatas koncertuoja tokiose scenose kaip Amsterdamo „Concertgebouw“, Niujorko „Carnegie Hall“ ir „Kennedy Center“, Londono „Wigmore Hall“, Milano „La Scala“ ir kt. Svetlana Makarova griežti pradėjo penkerių metų, o dešimties tapo tarptautinio P. Čaikovskio jaunųjų muzikų konkurso I vietos laimėtoja. Smuikininkė koncertuoja visame pasaulyje, ji, kaip ir P. Vernikovas, yra Lozanos aukštosios muzikos mokyklos smuiko pedagogė.

Jauna violončelininkė Elena Daunytė – daugelio tarptautinių konkursų laureatė, ansamblio „Regnum musicale“ narė. Ji aktyviai dalyvauja įvairiuose projektuose, festivaliuose, meistriškumo kursuose. Kaip solistė yra grojusi su įvairiais Lietuvos ir užsienio orkestrais. Italų pianistė Gloria Campaner koncertuoja nuo 5 metų amžiaus, dvylikos ji jau pasirodė su Venecijos simfoniniu orkestru. Ji laimėjo ne vieną tarptautinį konkursą, tarp kitų – I. Paderewskio pianistų Los Andžele, IBLA Grand Prize, XI Maroko muzikos Kasablankoje. G. Campaner pasirodo su Anglijos kameriniu, Seulo, Johanesburgo, Baden Badeno filharmonijų ir kitais orkestrais. Biografai pabrėžia įvairiapusį pianistės talentą – ji bendradarbiauja su džiazo ir liaudies muzikos atlikėjais, choreografais, šokėjais, aktoriais, didžėjais.

Koncerto programoje – gerai žinomi vardai: skambės dviejų bendraamžių lietuvių kompozitorių – Vidmanto Bartulio ir Algirdo Martinaičio – bei jų vyresniųjų kolegų, Lietuvos muzikams artimų kūrėjų – Alfredo Schnittke’s ir Giyos Kancheli – kūriniai.

Bilietų kainos
20 Eur
 
Atgal

Lietuvos nacionalinė filharmonija

Adresas: Aušros Vartų g. 5, LT-01304 Vilnius, Lietuva
Kontaktai: tel. (8 5) 266 52 10, 8 698 51954, 
faks. (8 5) 266 52 66
El. paštas: info@filharmonija.lt
Kasos: (8 5)  266 52 33, (8 5)  266 5216;

Rekvizitai Privatumo politika Autorinės teisės

 

Rekvizitai

Įmonės kodas 300011619
PVM mokėtojo kodas LT100000876811
Banko sąskaita IBAN LT98 7044 0600 0029 6318
Banko kodas 70440
Swift (BIC) kodas CBVILT2X

Naujienlaiškio prenumerata

Gaukite mūsų naujienas pirmi! Įrašykite savo elektroninio pašto adresą: