„Atverk užmaršties vartus“ II

2020 m. gruodžio 6 d., sekmadienis, 16.00
VALSTYBINIS VILNIAUS KVARTETAS
Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje
 

VIII tarptautinio obojininkų čempionato finalas ir baigiamasis koncertas

2020 m. gruodžio 6 d., sekmadienis, 14.00
Ansamblis MUSICA HUMANA (meno vadovas Robertas Beinaris) Solistai – tarptautinio obojininkų čempionato finalininkai iš Lietuvos ir užsienio
Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Didžiojoje salėje
 

„Žiemos klasika orkestrui ir obojui“

2020 m. gruodžio 5 d., šeštadienis, 19.00
LIETUVOS KAMERINIS ORKESTRAS (muzikos direktorius ir dirigentas Sergej Krylov) Solistai: PIJUS PAŠKEVIČIUS (obojus), PAVEL GIUNTER (perkusija) Dirigentas VILMANTAS KALIŪNAS
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Dialogai su Beethovenu“

2020 m. gruodžio 2 d., trečiadienis, 19.00
GABRIELIUS ALEKNA (fortepijonas; Lietuva, JAV) CAROLINE STINSON (violončelė; Kanada, JAV)
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„REveransas Beethovenui“

2020 m. lapkričio 29 d., sekmadienis, 16.00
RASA VOSYLIŪTĖ (smuikas) EGLĖ VOSYLIŪTĖ (fortepijonas)
Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje
 

68 Min. M.“

2020 m. lapkričio 29 d., sekmadienis, 14.00
Ansamblis MUSICA HUMANA (meno vadovas Robertas Beinaris) Solistai: MOTIEJUS BAZARAS (klavišiniai), MYKOLAS BAZARAS (bosas), BENEDIKTAS BAZARAS (mušamieji), ROBERTAS BEINARIS (obojus) Dirigentas ROBERTAS BEINARIS
Paliesiaus dvare
 

„Variacijos su orkestruׅ“

2020 m. lapkričio 28 d., šeštadienis, 19.00
LIETUVOS NACIONALINIS SIMFONINIS ORKESTRAS (meno vadovas ir vyr. dirigentas Modestas Pitrėnas) Solistė PINA NAPOLITANO (fortepijonas, Italija) Dirigentas MODESTAS PITRĖNAS
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

Kompozitoriaus Jurgio Karnavičiaus kvartetai. Tiesioginė transliacija

2020 m. lapkričio 28 d., šeštadienis, 19.00
Atlikėjai VALSTYBINIS VILNIAUS KVARTETAS DALIA KUZNECOVAITĖ (I smuikas) ARTŪRAS ŠILALĖ (II smuikas) KRISTINA ANUSEVIČIŪTĖ (altas) DEIVIDAS DUMČIUS (violončelė)
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Muzikinės kryžkelės“

2020 m. lapkričio 25 d., trečiadienis, 19.00
GUODA GEDVILAITĖ (fortepijonas) Dalyvauja ČIURLIONIO KVARTETAS
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

Autorinis Mikalojaus Noviko kūrinių koncertas

2020 m. lapkričio 22 d., sekmadienis, 19.00
Vokalinis ansamblis JAZZ ISLAND (vadovas Artūras Novikas) EDGAR SABILO instrumentinė grupė Dalyvauja Artūro Noviko džiazo mokyklos auklėtiniai ir absolventai
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

Kamerinės muzikos koncertas „68 Min. M.“

2020 m. lapkričio 22 d., sekmadienis, 15.00
Ansamblis MUSICA HUMANA (meno vadovas Robertas Beinaris) Solistai: MOTIEJUS BAZARAS (klavišiniai), MYKOLAS BAZARAS (bosas), BENEDIKTAS BAZARAS (mušamieji), ROBERTAS BEINARIS (obojus) Dirigentas ROBERTAS BEINARIS
Trakų pilies Didžiojoje menėje
 

„Maldų simfonija“

2020 m. lapkričio 21 d., šeštadienis, 19.00
LIETUVOS NACIONALINIS SIMFONINIS ORKESTRAS (meno vadovas ir vyr. dirigentas Modestas Pitrėnas) Solistai: JOVITA VAŠKEVIČIŪTĖ (mecosopranas), MINDAUGAS BAČKUS (violončelė) Dirigentas ROBERTAS ŠERVENIKAS
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

Anatolijaus Šenderovo atminimui

2020 m. lapkričio 18 d., trečiadienis, 19.00
LIETUVOS KAMERINIS ORKESTRAS (muzikos direktorius ir dirigentas Sergej Krylov) Solistai: DŽERALDAS BIDVA (smuikas), PAVEL GIUNTER (perkusija), INDRĖ BAIKŠTYTĖ (fortepijonas) Dirigentas MODESTAS PITRĖNAS
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Cantus in memoriam“

2020 m. lapkričio 15 d., sekmadienis, 16.00
INGRIDA ARMONAITĖ (smuikas) RIMANTAS ARMONAS (violončelė) IRENA USS-ARMONIENĖ (fortepijonas) ARKADIJUS GOTESMANAS (perkusija) Dalyvauja ansamblis VILNIAUS ARSENALAS: LAIMA ŠULSKUTĖ (fleita), ROLANDAS ROMOSLAUSKAS (altas), SERGEJUS OKRUŠKO (fortepijonas)
Valstybinio Vilniaus Gaono žydų muziejaus Tolerancijos centre
 

Kompozitoriaus Anatolijaus Šenderovo atminimui

2020 m. lapkričio 14 d., šeštadienis, 19.00
LIETUVOS NACIONALINIS SIMFONINIS ORKESTRAS (meno vadovas ir vyr. dirigentas Modestas Pitrėnas) Solistai: DAVID GERINGAS (violončelė) INGRIDA ARMONAITĖ (smuikas) Trio „KASKADOS“: ALBINA ŠIKŠNIŪTĖ (fortepijonas) RUSNĖ MATAITYTĖ (smuikas) EDMUNDAS KULIKAUSKAS (violončelė) Dirigentas MODESTAS BARKAUSKAS
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

In memoriam kompozitoriui Anatolijui Šenderovui

2020 m. lapkričio 14 d., šeštadienis, 19.00
INGRIDA ARMONAITĖ (smuikas) ARMONAS-USS DUO: RIMANTAS ARMONAS (violončelė), IRENA USS-ARMONIENĖ (fortepijonas) VILNIAUS ARSENALAS: LAIMA ŠULSKUTĖ (fleita), ROLANDAS ROMOSLAUSKAS (altas), SERGEJUS OKRUŠKO (fortepijonas)
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

Tarptautinio M. K. Čiurlionio muzikos festivalio atidarymo koncertas

2020 m. lapkričio 12 d., ketvirtadienis, 19.00
JAN KRZYSZTOF BROJA (fortepijonas, Lenkija)
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Smuiko magija“

2020 m. lapkričio 12 d., ketvirtadienis, 19.00
Ansamblis MUSICA HUMANA Meno vadovas, solistas ir dirigentas ROBERTAS BEINARIS (obojus) Solistės: ILONA GIRDŽIŪNAITĖ (smuikas), RAMUNĖ GRAKAUSKAITĖ (smuikas)
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

XV tarptautinis folkloro festivalis „Pokrovskije kolokola“

2020 m. lapkričio 11 d., trečiadienis, 19.00
LIETUVOS KAMERINIS ORKESTRAS (muzikos direktorius ir dirigentas Sergej Krylov) Dirigentas Modestas PITRĖNAS Solistai: Dovilė KAZONAITĖ (sopranas) Stein SKJERVOLD (baritonas, Norvegija) Tatjana ZAČIKEVIČ (vokalas, Ukraina-Lenkija) Arina ZACHAROVA (vokalas) Viktor ŽABROV (vokalas) Luka MEBONIA (vokalas, perkusija, Sakartvelo) Irena ROKICKA (vokalas, Lietuva-Norvegija) Julija MOROZOVA (fortepijonas, vargonai, čelesta) Sergej STAROSTIN (multiinstrumentininkas, Rusija) Tomas VARNAGIRIS (gitara) Folkloro ansamblis ARINUŠKA (vadovai Irena ir Nikolajus Zacharovai) Perkusininkų ansamblis HAND VOICES (vadovas Tomas Kulikauskas)
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

Terry Riley – gyva muzikos legenda koncertuos Vilniuje

2020 m. lapkričio 8 d., sekmadienis, 19.00
TERRY RILEY (fortepijonas) GYAN RILEY (gitara)
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

Petras Geniušas ir Lietuvos kamerinis orkestras

2020 m. lapkričio 8 d., sekmadienis, 19.00
LIETUVOS KAMERINIS ORKESTRAS PETRAS GENIUŠAS (fortepijonas) VAIVA EIDUKAITYTĖ-STORASTIENĖ (klavesinas) UGNIUS DIČIŪNAS (obojus) Dirigentas KAROLIS VARIAKOJIS
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Alto ir fortepijono dialogai“

2020 m. lapkričio 8 d., sekmadienis, 16.00
ŪLA ULIJONA ŽEBRIŪNAITĖ (altas; Lietuva, Italija) NIKOLAI BOGDANOV (fortepijonas; Ukraina, Italija)
Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje
 

„Lukas Geniušas su Lietuvos nacionaliniu simfoniniu orkestru“

2020 m. lapkričio 7 d., šeštadienis, 19.00
LIETUVOS NACIONALINIS SIMFONINIS ORKESTRAS (meno vadovas ir vyr. dirigentas MODESTAS PITRĖNAS) LUKAS GENIUŠAS (fortepijonas) ERNST KOVACIC (smuikas, Austrija) Dirigentas BEAT FURRER (Šveicarija, Austrija)
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Smuiko magija“

2020 m. lapkričio 5 d., ketvirtadienis, 19.00
Ansamblis MUSICA HUMANA Meno vadovas, solistas ir dirigentas ROBERTAS BEINARIS (obojus) Solistės: ILONA GIRDŽIŪNAITĖ (smuikas), RAMUNĖ GRAKAUSKAITĖ (smuikas)
Filharmonijos Mažojoje salėje
 

„Tempora mutantur“

2020 m. lapkričio 4 d., trečiadienis, 19.00
LIETUVOS KAMERINIS ORKESTRAS (meno vadovas ir dirigentas Sergej Krylov) Solistas TADAS MOTIEČIUS (akordeonas) Dirigentas ERNEST HOETZL (Austrija)
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Nuo Bacho iki Glasso“

2020 m. spalio 31 d., šeštadienis, 19.05
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Angliškos siuitos“

2020 m. spalio 29 d., ketvirtadienis, 19.00
ANDRIUS ŽLABYS (fortepijonas; Lietuva, JAV)
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Angliškos siuitos“

2020 m. spalio 28 d., trečiadienis, 18.00
ANDRIUS ŽLABYS (fortepijonas; Lietuva, JAV)
Kauno valstybinėje filharmonijoje
 

„Angliškos siuitos“

2020 m. spalio 28 d., trečiadienis, 18.00
ANDRIUS ŽLABYS (fortepijonas; Lietuva, JAV)
Kėdainių daugiakultūris centras
 

Petras Geniušas ir Lietuvos kamerinis orkestras

2020 m. spalio 27 d., antradienis, 19.00
LIETUVOS KAMERINIS ORKESTRAS PETRAS GENIUŠAS (fortepijonas) VAIVA EIDUKAITYTĖ-STORASTIENĖ (klavesinas) UGNIUS DIČIŪNAS (obojus) Dirigentas KAROLIS VARIAKOJIS
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Angliškos siuitos“

2020 m. spalio 27 d., antradienis, 18.30
ANDRIUS ŽLABYS (fortepijonas; Lietuva, JAV)
Klaipėdos koncertų salėje
 

Steve Reich „Drumming“: pirmą kartą Lietuvoje – legendinio kūrinio viso ciklo atlikimas

2020 m. spalio 25 d., sekmadienis, 19.00
PORTLAND PERCUSSION GROUP (JAV) COLIN CURRIE GROUP (Didžioji Britanija) DALYVAUJA: LINA VALIONIENĖ (balsas) MILDA ZAPOLSKAITĖ (balsas) LINA BAUBLYTĖ (fleita) DŽIUGAS DAUGIRDA (mušamieji)
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 
  1 2 3 4 5 6 7 ... 121 122 123  

Lietuvos nacionalinė filharmonija

Adresas: Aušros Vartų g. 5, LT-01304 Vilnius, Lietuva
Kontaktai: tel. (8 5) 266 52 10, 8 698 51954, 
faks. (8 5) 266 52 66
El. paštas: info@filharmonija.lt
Kasos: (8 5)  266 52 33, (8 5)  266 5216;

Rekvizitai Privatumo politika Autorinės teisės

 

Rekvizitai

Įmonės kodas 300011619
PVM mokėtojo kodas LT100000876811
Banko sąskaita IBAN LT98 7044 0600 0029 6318
Banko kodas 70440
Swift (BIC) kodas CBVILT2X

Naujienlaiškio prenumerata

Gaukite mūsų naujienas pirmi! Įrašykite savo elektroninio pašto adresą: