Grįžti į pradinį puslapį   Renginiai ir repertuaras   Visi renginiai   Archyvas  
Open to the World 2020: chorai „Zero8“ ir „Bel Canto“ Kartu

Open to the World 2020: chorai „Zero8“ ir „Bel Canto“ Kartu

Išskirtinis choro „Bel Canto“ ir draugų pavasario koncertas kartu su vienu populiariausių Švedijos vyrų chorų „Zero8“
2020 m. gegužės 22 d., penktadienis, 19.00
Filharmonijos Didžiojoje salėje, Vilnius
Organizatorius:

KONCERTAS ATŠAUKTAS! Daugiau informacijos 

Atlikėjai
Choras BEL CANTO
(meno vadovas ir dirigentas dr. Egidijus Kaveckas)
Choras ZERO8
(meno vadovas ir dirigentas Rasmus Krigström), Švedija
MARIUS BECK (vokalistas ir gitaristas), Norvegija
MOTIEJUS BAZARAS (fortepijonas)
Programa
Open to the World 2020: chorai „Zero8“ ir „Bel Canto“ Kartu

Choras „Bel Canto“ pristato pirmąjį savo specialaus projekto „Open to the World 2020“ koncertą. Gegužės 22 d., penktadienį, 19 val. Filharmonijoje Vilniuje daugiau kaip 80 chorų „Bel Canto“ ir „Zero8“ dainininkų pristatys nuotaikingą, stilistiškai įvairią muzikinę programą. Koncerte taip pat dalyvaus choro bičiuliai vokalistas ir gitaristas iš Norvegijos Marius Beck ir pianistas Motiejus Bazaras.

 Pirmoji choro „Bel Canto“ pažintis su populiariaisiais švedais

„Zero8“ (meno vadovas Rasmus Krigström) yra vienas geriausių ir populiariausių vyrų chorų Švedijoje. Jis išgarsėjo kaip barbershop, džiazo ir populiariąją muziką atliekantis choras, tačiau savo repertuare harmoningai derina ir klasikinius kūrinius. Daugiau nei 40 dainininkų vienijantis „Zero8“ yra laimėjęs daugybę tarptautinių barbershop muzikos apdovanojimų, o pernai atstovavo Švedijai „Chorų Eurovizijoje“.

Pirmą kartą Lietuvoje koncertuosiantis „Zero8“ pristatys įspūdingą įvairiaspalvę muzikinę programą, kurioje harmoningai derins klasikinius, džiazo, popmuzikos ir barbershop kūrinius. Dalį jų chorui aranžavo „Zero8“ meno vadovas Rasmus Krigström. Talentingieji švedai stebins publiką ir tradicinio gruzinų karo šokio „Khorumi“ chorine interpretacija, taip pat pagal žymiosios švedų rašytojos Astrid Lindgren knygą sukurto švedų filmo „Ronja!“ garso takelio kūriniais.

Draugystė su Marius Beck ir aistra šiuolaikinei chorinei muzikai

Choro „Bel Canto“ (meno vadovas Egidijus Kaveckas) programoje vyraus šiuolaikinių amerikiečių kompozitorių kūriniai, lengvai klausoma populiarioji muzika ir publikos pamėgti choro ir vokalisto bei gitaristo Marius Beck kūriniai.

Beje, šį kartą choras „Bel Canto“ pateiks ir malonią staigmeną. Į koncerto programą choras įtraukė ypatingą lietuvių kompozitoriaus Algimanto Bražinsko kūrinį „Karčiama“. Tai – sudėtinga, itin retai atliekama kompozicija apie šėliones senovės Lietuvos karčiamoje. Muzikaliai painus, tačiau nuotaikingas, žaismingas, nuodėmių, haliucinacijų ir vaizdinių kupinas kūrinys privers publiką nustebti ir pasijuokti.

80 chorų „Zero8“ ir „Bel Canto“ dainininkų vienoje scenoje

Chorai „Zero8“ ir „Bel Canto“ ruošia ir įspūdingą pirmojo šiais metais „Open to the World“ koncerto finalą. Daugiau kaip 80 Lietuvos ir Švedijos choristų būrys kartu atliks tokias populiarias jau klasika tapusias dainas kaip „Amazing Grace“, „Bring Me Little Water, Silvy“ ir kt.

Open to the World 2020

Choro „Bel Canto“ muzikinis projektas „Open to the World 2020“ – tai koncertų ciklas, kuriame choras pasirodys kartu su populiariausiu pasaulyje elitiniu britų vokaliniu ansambliu „Voces8“ ir vienu geriausių Švedijoje vyrų chorų „Zero8“.

Projekto tikslas – pristatyti Lietuvos publikai geriausius pasaulyje, kartu su jais švęsti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-ąjį gimtadienį, būti, kurti, muzikuoti ir tobulėti kartu.

Projekto rėmėjai – viena didžiausių Lietuvoje statybos kompanijų „Mitnija“, šiuo metu statomas biurų parkas „Business Garden Vilnius“ ir didžiausia nekilnojamojo turto konsultacijų bendrovė Skandinavijos ir Baltijos šalyse „Newsec“. Projekto informacinis partneris – LRT televizija, reklamos partneris – reklamos agentūra „Ogilvy“.

Bilietų kainos
21, 26, 31, 36 Eur
 
Atgal

Lietuvos nacionalinė filharmonija

Adresas: Aušros Vartų g. 5, LT-01304 Vilnius, Lietuva
Kontaktai: tel. (8 5) 266 52 10, 8 698 51954, 
faks. (8 5) 266 52 66
El. paštas: info@filharmonija.lt
Kasos: (8 5)  266 52 33, (8 5)  266 5216;

Rekvizitai Privatumo politika Autorinės teisės

 

Rekvizitai

Įmonės kodas 300011619
PVM mokėtojo kodas LT100000876811
Banko sąskaita IBAN LT98 7044 0600 0029 6318
Banko kodas 70440
Swift (BIC) kodas CBVILT2X

Naujienlaiškio prenumerata

Gaukite mūsų naujienas pirmi! Įrašykite savo elektroninio pašto adresą: