Grįžti į pradinį puslapį   Renginiai ir repertuaras   Visi renginiai   Archyvas  
„Lietuvos trombonų projektas ir Loreta Sungailienė“

„Lietuvos trombonų projektas ir Loreta Sungailienė“

2021 m. balandžio 11 d., sekmadienis, 15.00
Trakų pilies Didžiojoje menėje , Trakai
Organizatorius:

Lietuvos nacionalinė filharmonija

Koncertas atšauktas

Informacija apie bilietų grąžini: https://bit.ly/364I938
Atlikėjai
LORETA SUNGAILIENĖ (vokalas)
ARTŪRAS MANIUŠIS (mušamieji)
TROMBONŲ ANSAMBLIS (Marius Balčytis, Valentas Marozas, Albinas Gražulis, Remigijus Gumuliauskas)
Programa
„Lietuvos trombonų projektas ir Loreta Sungailienė“

Vytauto Pilibavičiaus kompozicijos, Jievaro Jasinskio aranžuotos lietuvių liaudies dainos

Tai – unikalus muzikinis projektas, kurį pristato profesionalių trombonininkų ansamblis ir liaudies dainų atlikėja Loreta Sungailienė. Drąsus kūrybinis eksperimentas pirmą kartą Lietuvoje suskambėjo 2016 m. Birštono džiazo festivalyje (tuomet trombonų kvintetui talkino džiazo vokalistė Girmantė Vaitkutė), o 2018 m. pradžioje prie jo prisijungus žinomai folklorininkei L. Sungailienei, projektas pasipildė naujomis spalvomis, kompozicijomis ir sulaukė dar daugiau modernaus folkloro ir folk džiazo mėgėjų dėmesio. Atlikėjai rengia koncertus įvairiuose Lietuvos miestuose, dalyvauja tarptautiniuose džiazo festivaliuose Lietuvoje ir užsienyje.

Pagrindinis projekto „Lithuanian trombone project & Loreta Sungailienė“ iniciatorius ir daugelio kompozicijų autorius yra trombono virtuozas Vytautas Pilibavičius. Jo kolegos –  klasikinės muzikos ir džiazo atlikėjai, Lietuvos nacionalinės filharmonijos, valstybinio bei operos ir baleto teatro simfoninių orkestrų artistai, įvairių tarptautinių konkursų laureatai: Marius Balčytis, Valentas Marozas, Albinas Gražulis, Remigijus Gumuliauskas. Mušamaisiais kompozicijoms pritaria Artūras Maniušis.

Etnomuzikologė, televizijos laidų vedėja Loreta Sungailienė žinoma ne tik kaip liaudies dainų tyrinėtoja, atlikėja, bet ir kaip įvairių šiuolaikinio folkloro projektų („Folkšokas“, „Sutartinės party“, „ZAP.4 elementai“ ir kt.) dalyvė: „Mėgstu kūrybinius iššūkius, ypač tuos, kuriuos siūlo muzikos profesionalai. Šis projektas man – vienas brangiausių, nes ir pati dalyvavau jo kūrime – siūliau man patinkančias liaudies dainas, mačiau ir girdėjau, kaip gimsta jų aranžuotės.“

Projekto „Lithuanian trombone project & Loreta Sungailienė“ programoje skamba originalios Vytauto Pilibavičiaus kompozicijos ir jo bei Jievaro Jasinskio aranžuotos lietuvių liaudies – kalendorinės, darbo, šeimos, jaunimo-meilės, vestuvių – dainos iš įvairių Lietuvos regionų. Kūriniuose dera jautri liaudies dainų poetika, vingri melodika ir moderni džiazo harmonija, autentiškai stilistikai artimas dainų atlikimas ir meistriškos džiazo bei šiuolaikinės muzikos interpretacijos. 

„Lithuanian trombone project & Loreta Sungailienė“ – dar vienas šiuolaikinis žvilgsnis į folklorą ir kartu – naujas puslapis Lietuvos trombonų muzikos istorijoje.

Papildoma informacija apie ciklo „Muzika Trakų pilyje“ koncertus

*  Iš Vilniaus į Trakus galima vykti Filharmonijos autobusu  (įsigydami koncerto bilietą kasose, nepamirškite paprašyti autobuso talono!). Koncertų dienomis autobusas išvyksta 12.30 val. iš Arklių g. skvero ir grįžta pasibaigus koncertui. Vietų skaičius ribotas!

**  Su bilietu į tos dienos koncertą ne anksčiau kaip prieš valandą iki renginio galite nemokamai aplankyti Trakų salos pilies muziejaus ekspozicijas.

Bilietų kainos
10, 12 Eur. Likus valandai iki koncerto bilietai parduodami tik koncerto vietoje.
 
Atgal

Lietuvos nacionalinė filharmonija

Adresas: Aušros Vartų g. 5, LT-01304 Vilnius, Lietuva
Kontaktai: tel. (8 5) 266 52 10, 8 698 51954, 
faks. (8 5) 266 52 66
El. paštas: info@filharmonija.lt
Kasos: (8 5)  266 52 33, (8 5)  266 5216;

Rekvizitai Privatumo politika Autorinės teisės

 

Rekvizitai

Įmonės kodas 300011619
PVM mokėtojo kodas LT100000876811
Banko sąskaita IBAN LT98 7044 0600 0029 6318
Banko kodas 70440
Swift (BIC) kodas CBVILT2X

Naujienlaiškio prenumerata

Gaukite mūsų naujienas pirmi! Įrašykite savo elektroninio pašto adresą: