Grįžti į pradinį puslapį   Naujienos   Naujienų archyvas  
Filharmonijos koncertai toliau skamba skaitmeninėje salėje

Filharmonijos koncertai toliau skamba skaitmeninėje salėje

2020-03-19

Muzika yra ne tik meno forma, bet ir puiki komunikacijos ir geros sveikatos palaikymo priemonė. Per karantiną Lietuvos nacionalinė filharmonija ragina nepamiršti klasikinės muzikos ir dažniau apsilankyti atnaujintoje skaitmeninėje koncertų salėje – http://www.nationalphilharmonic.tv.

Moderniais sprendimais papildyta skaitmeninė salė suteikia galimybę nemokamai mėgautis aukštos kokybės klasikinės muzikos koncertų įrašais. O į dėl karantino atšauktus Filharmonijos koncertus klausytojai gali grąžinti iš anksto įsigytus bilietus ir atgauti sumokėtus pinigus. Norintieji gali jungtis į socialinio solidarumo akciją: nereikalauti pinigų už įsigytus bilietus ir taip paremti kultūros įstaigas.

Klausytojų, kurie pageidauja turimus bilietus iškeisti į tos pačios vertės dovanų kuponus, galiojančius Vilniaus festivalio ir naujojo Filharmonijos koncertų sezono renginiams, prašome kreiptis el. paštu bilietai@filharmonija.lt ir pateikti laisvos formos prašymą. Prašyme nurodykite renginio, į kurį pirkti bilietai datą, laiką, bilietų kiekį, jų kainą ir pridėkite turimų bilietų kopijas. Dėmesio: dovanų kuponus bus galima atsiimti Filharmonijos kasose (Aušros vartų g. 5, Vilnius), pasibaigus karantino laikotarpiui.

Informuojame, kad Filharmonijos kasos (Aušros Vartų g. 5, Vilniuje) šiuo metu nedirba, tad klausytojų, norinčių grąžinti bilietus į Filharmonijos atšauktus koncertus, prašome kreiptis elektroniniu paštu bilietai@filharmonija.lt ir atsiųsti prašymą. Jame nurodykite renginio datą, laiką, grąžinamų bilietų kiekį, grąžintiną sumą, sąskaitos duomenis pinigų pervedimui (vardas, pavardė, sąskaitos numeris, banko pavadinimas) ir pridėkite grąžinamų bilietų kopijas.

Kasdien matant besiklostančią šalies bei pasaulio situaciją ir į tai reaguojant jau atšaukiami kai kurie tolesni renginiai. Dabar atšaukti visi kovą planuoti koncertai, balandžio 23–25 d. Filharmonijos salėje turėjęs vykti Nacionalinis Balio Dvariono pianistų ir styginių konkursas. Į kitą sezoną nukeliamas balandžio 1 d. koncertas „Dvigubas rečitalis“, dėl jo datos dar tariamasi.

Informacija dėl tolesnių numatytų koncertų bus nuolat atnaujinama Filharmonijos svetainėje: www.filharmonija.lt.

LNF inf.

LNF generalinės direktorės Rūtos Prusevičienės aktualus interviu: https://www.lrt.lt/naujienos/kultura/12/1152257/filharmonijos-vadove-bugstauja-ateitis-nenusakoma-gyvensime-is-kruopeliu-kuriu-prisipirkome

 
Atgal

Lietuvos nacionalinė filharmonija

Adresas: Aušros Vartų g. 5, LT-01304 Vilnius, Lietuva
Kontaktai: tel. (8 5) 266 52 10, 8 698 51954, 
faks. (8 5) 266 52 66
El. paštas: info@filharmonija.lt
Kasos: (8 5)  266 52 33, (8 5)  266 5216;

Rekvizitai Privatumo politika Autorinės teisės

 

Rekvizitai

Įmonės kodas 300011619
PVM mokėtojo kodas LT100000876811
Banko sąskaita IBAN LT98 7044 0600 0029 6318
Banko kodas 70440
Swift (BIC) kodas CBVILT2X

Naujienlaiškio prenumerata

Gaukite mūsų naujienas pirmi! Įrašykite savo elektroninio pašto adresą: