Grįžti į pradinį puslapį   Naujienos   Naujienų archyvas  
Sveikiname Filharmonijos generalinę direktorę Rūtą Prusevičienę!

Sveikiname Filharmonijos generalinę direktorę Rūtą Prusevičienę!

2016-02-17
Prezidentė įteikia Valstybės apdovanojimus. LR Prezidento kanceliarijos nuotrauka/ R. Dačkus

Prezidentė įteikia Valstybės apdovanojimus. LR Prezidento kanceliarijos nuotrauka/ R. Dačkus

Vasario 16-osios – Valstybės atkūrimo dienos proga Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė apdovanojo Lietuvos nacionalinės filharmonijos generalinę direktorę Rūtą Prusevičienę Ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Riterio kryžiumi. Sveikiname pelnius tokį garbingą apdovanojimą!

Valstybės atkūrimo dienos proga už nuopelnus Lietuvai ir mūsų šalies vardo garsinimą pasaulyje Prezidentė apdovanojo 38 Lietuvos Respublikos ir užsienio valstybių piliečius.

„Savo darbais jūs šlovinate valstybę, kuri jums yra brangi, kuri yra tikslas ir vertybė.  Jums Lietuva visada išliks Tėvynė, valstybė, kuri padeda, kuri gelbsti, kuria galima didžiuotis“, – sakė Prezidentė.

Pasak Lietuvos vadovės, artėjame prie mūsų valstybės šimtmečio, iš kurio beveik 50 metų buvome nelaisvi. Šiandien ir vėl aplink jaučiame įvairių grėsmių. Tarp mūsų yra nemažai žmonių, kurie prieš 25 metus matė, ką reiškia agresoriaus grasinimai. Todėl mums visiems – ir vyresniems, ir jaunesniems – svarbiausia yra Lietuvos laisvė.  

„Svarbiausia užduotis kiekvienam Lietuvos piliečiui – tarnystė Lietuvos valstybei ir jos žmonėms. Džiaugiuosi, kad savo darbu, su didžiulių muzikinių pajėgų pagalba, galiu tarnauti mylimai Tėvynei“, dėkodama už apdovanojimą sakė Rūta Prusevičienė.

Ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Riterio kryžiumi apdovanoti žymūs mūsų šalies ir užsienio menininkai, mokslininkai bei verslininkai. Be Lietuvos nacionalinės filharmonijos generalinės direktorės Rūtos Prusevičienės, šį garbingą žymenį šiemet pelnė Lietuvos muzikos ir teatro akademijos profesorė Gražina Daunoravičienė, rašytojas Herkus Kunčius, Danijos kino prodiuseris, Lietuvos dokumentinio kino skleidėjas Europoje Tue Steenas Mulleris, Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto profesorė Ainė Ramonaitė, dailininkas Raimondas Savickas, istorikė Aldona Vladislava Vasiliauskienė, bendrovės „Thermo Fisher Scientific Baltics“ generalinis direktorius Algimantas Markauskas.     

LNF inf.

 
Atgal

Lietuvos nacionalinė filharmonija

Adresas: Aušros Vartų g. 5, LT-01304 Vilnius, Lietuva
Kontaktai: tel. (8 5) 266 52 10, 8 698 51954, 
faks. (8 5) 266 52 66
El. paštas: info@filharmonija.lt
Kasos: (8 5)  266 52 33, (8 5)  266 5216;

Rekvizitai Privatumo politika Autorinės teisės

 

Rekvizitai

Įmonės kodas 300011619
PVM mokėtojo kodas LT100000876811
Banko sąskaita IBAN LT98 7044 0600 0029 6318
Banko kodas 70440
Swift (BIC) kodas CBVILT2X

Naujienlaiškio prenumerata

Gaukite mūsų naujienas pirmi! Įrašykite savo elektroninio pašto adresą: