Grįžti į pradinį puslapį   Bilietai ir informacija  
Filharmonijos lankytojo kortelė

Filharmonijos lankytojo kortelė

FILHARMONIJOS LANKYTOJO KORTELĖ tai Lietuvos nacionalinės filharmonijos platinama nuolaidų kortelė, suteikianti 20 procentų nuolaidą 2 bilietams į koncertus, organizuojamus Filharmonijos Didžiojoje salėje.

PRAKTIŠKA.

Kortelė Jums kainuos tik 6 €, o už bilietus mokėsite penktadaliu pigiau. Tai puikus būdas taupyti, nepraleidžiant progos apsilankyti mėgstamo žanro, atlikėjo ar kolektyvo koncertuose. Pasirinkimas iš tiesų platus: Filharmonijos Didžiojoje salėje kas savaitę vyksta orkestro muzikos koncertai su kviestiniais solistais ir dirigentais, kamerinės ir vokalinės muzikos vakarai, rengiami originalūs rečitaliai ir džiazo atlikėjų pasirodymai. Lankykitės dažniau ir sutaupysite daugiau!

DRAUGIŠKA.

Kiekviena kortelė yra vardinė. Tai reiškia, kad ją įsigydamas (-a) Jūs esate automatiškai įtraukiamas (-a) į lankytojų lojalumo programą. Specialių programos akcijų metu bus galima laimėti įvairių vertingų prizų!

Kortelės užsakymo formoje taip pat galima užsisakyti Filharmonijos naujienlaiškių prenumeratą, nurodant tikslų savo elektroninio pašto adresą. Naujienlaiškiuose rasite aktualiausią informaciją apie artimiausiu metu Filharmonijoje vyksiančius renginius, jos veiklą, bilietų pardavimo akcijas ir kt. Sužinokite naujienas pirmieji!

ORIGINALI.

Jei pristigote dovanų idėjų, ieškote ko nors neįprasto ir nekasdieniško, Filharmonijos lankytojo kortelė gali tapti puikia dovana tiek prisiekusiems melomanams, tiek pradedantiems su klasikine muzika bendrauti klausytojams. (Tokiu atveju kortelės užsakymo formoje turėtumėte nurodyti dovanos gavėjo vardą ir pavardę.)

KAIP ĮSIGYTI FILHARMONIJOS LANKYTOJO KORTELĘ?

Kortelę galima užsisakyti Nacionalinės filharmonijos kasoje (Aušros Vartų g. 5). Kasos darbo laikas: II–VI nuo 10 iki 19 val. (pietų pertrauka nuo 13.30 iki 14 val.), VII nuo 10 iki 12 val. Poilsio diena - pirmadienis.

Kasoje Jums reikėtų užpildyti kortelės užsakymo formą ir sumokėti 6 €. Vardinę kortelę pagaminsime ir išsiųsime Jums užsakymo formoje nurodytu pašto adresu per 7 kalendorines dienas.

KAIP PASINAUDOTI NUOLAIDA?

Šią kortelę pateikite kasoje kiekvienąkart pirkdami bilietus į organizuojamus renginius Filharmonijos Didžiojoje salėje (2 bilietų kainą su nuolaida Jums paskaičiuos kasininkė).

KORTELĖS NUOLAIDA NEGALIOJA

Nuolaida netaikoma didelės paklausos ir ypatingo statuso koncertų bilietams, Vilniaus festivalio koncertų bilietams, Trakų pilies menėje ir Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje rengiamiems koncertams bei Filharmonijos kartu su kitomis įstaigomis rengiamiems koncertams.

Malonių įspūdžių!

Prašymas pagaminti Filharmonijos kortelę

Atgal

Lietuvos nacionalinė filharmonija

Adresas: Aušros Vartų g. 5, LT-01304 Vilnius, Lietuva
Kontaktai: tel. (8 5) 266 52 10, 8 698 51954, 
faks. (8 5) 266 52 66
El. paštas: info@filharmonija.lt
Kasos: (8 5)  266 52 33, (8 5)  266 5216;

Rekvizitai Privatumo politika Autorinės teisės

 

Rekvizitai

Įmonės kodas 300011619
PVM mokėtojo kodas LT100000876811
Banko sąskaita IBAN LT98 7044 0600 0029 6318
Banko kodas 70440
Swift (BIC) kodas CBVILT2X

Naujienlaiškio prenumerata

Gaukite mūsų naujienas pirmi! Įrašykite savo elektroninio pašto adresą: