Grįžti į pradinį puslapį   Atlikėjai   MUSICA HUMANA   Renginių archyvas  
„Dainuojanti Lietuvos fleita“

„Dainuojanti Lietuvos fleita“

ALGIRDO VIZGIRDOS rečitalis, pažymint 50 kūrybinės veiklos metų
2017 m. lapkričio 28 d., antradienis, 19.00
Lietuvos nacionalinės filharmonijos Didžioji salė, Vilnius
Atlikėjai
(meno vadovas Algirdas Vizgirda)
Valstybinis choras VILNIUS (vyr. dirigentas Artūras Dambrauskas)
ALGIRDAS VIZGIRDA (fleita)
Vokalinis duetas DUO BAROCCO: RENATA DUBINSKAITĖ, SAULĖ ŠERYTĖ (mecosopranai)
Solistai: SIMONA LIAMO (sopranas), STEIN SKJERVOLD (baritonas), ALGIRDAS VIZGIRDA, ULA ČAPLIKAITĖ, JUSTINAS MAČYS, LAIMA ŠVABAUSKAITĖ, GRETA POCEVIČIŪTĖ (fleitos), DACE BIČKOVSKA (fleita piccolo, Latvija), ROBERTAS BEINARIS (obojus),
EVALDAS PETKUS (violončelė), VIOLETA VAIČIULIENĖ (fortepijonas, klavesinas), GEDIMINAS KVIKLYS (klavesinas, vargonai)
Dirigentai: ALGIRDAS VIZGIRDA, ARTŪRAS DAMBRAUSKAS
Dalyvauja prof. A. Vizgirdos buvę ir esami studentai
Programa
„Dainuojanti Lietuvos fleita“

XVII a. anonimas, Tommaso Albinoni, Jean-Baptiste Lully, Camille Saint-Saëns,  César Franck, Carl Philipp Emanuel Bach, Jean-Philippe Rameau, Henry Purcell, Georg Friedrich Händel, Antonio Vivaldi, Claude Debussy, Osvaldas Balakauskas, Wilhelm Popp, Algirdas Martinaitis, Egils Straume, Franz Doppler, Jonas Tamulionis, Jules Massenet

Lietuvos nacionalinės premijos laureatas, ansamblio „Musica humana“ meno vadovas, prof. Algirdas Vizgirda mini įspūdingą 50-ies kūrybinės veiklos metų sukaktį. Ta proga koncertuoti į Nacionalinės filharmonijos Didžiąją salę jis pakvietė ne tik kolektyvus ir solistus, su kuriais bendradarbiauja, bet ir buvusius ir esamus studentus.

Prancūzų fleitos mokyklai atstovaujantis prof. A. Vizgirda dažnai kviečiamas vesti meistriškumo kursų Prancūzijoje, Belgijoje, Austrijoje, Čekijoje, Turkijoje ir Latvijoje. Jis yra Prancūzijos fleitistų asociacijos narys. Nuo 2001 m. profesoriaus iniciatyva Neringoje kasmet vyksta tarptautiniai fleitos meistriškumo kursai. Fleitisto rečitaliuose skamba įvairių epochų ir stilių muzika.

A. Vizgirda 1999 m. inicijavo iki šiol rengiamą tarptautinį kamerinės muzikos vasaros festivalį „Kuršių nerija“, jis yra tarptautinio J. S. Bacho muzikos festivalio sumanytojas. Už kūrybines iniciatyvas, festivalio „Kuršių nerija“ programas ir išleistas kompaktines plokšteles A. Vizgirdai 2006 m. paskirta Lietuvos nacionalinė kultūros ir meno premija. 2011 m. jam įteiktas garbingas Prancūzijos apdovanojimas – Meno ir literatūros garbės riterio ordinas bei Neringos miesto garbės piliečio ženklas. 2014 m. A. Vizgirda apdovanotas Neringos miesto medaliu „Už nuopelnus Neringai“ ir Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos garbės ženklu „Nešk savo šviesą ir tikėk“. Profesorius yra Didžiojo Lietuvos kunigaikščio Gedimino ordino kavalierius ir Vyriausybės meno premijos laureatas.

Bilietų kainos
10 Eur
 
Atgal

Lietuvos nacionalinė filharmonija

Adresas: Aušros Vartų g. 5, LT-01304 Vilnius, Lietuva
Kontaktai: tel. (8 5) 266 52 10, 8 698 51954, 
faks. (8 5) 266 52 66
El. paštas: info@filharmonija.lt
Kasos: (8 5)  266 52 33, (8 5)  266 5216;

Rekvizitai Privatumo politika Autorinės teisės

 

Rekvizitai

Įmonės kodas 300011619
PVM mokėtojo kodas LT100000876811
Banko sąskaita IBAN LT98 7044 0600 0029 6318
Banko kodas 70440
Swift (BIC) kodas CBVILT2X

Naujienlaiškio prenumerata

Gaukite mūsų naujienas pirmi! Įrašykite savo elektroninio pašto adresą: