„Philipo Glasso dvigubas fortepijoninis koncertas ir perkusijos garsenybė Colin Currie“

2018 m. spalio 27 d., šeštadienis, 19.00
LIETUVOS NACIONALINIS SIMFONINIS ORKESTRAS, solistai: COLIN CURRIE (kūno perkusija), JOANA DAUNYTĖ (arfa), RŪTA RIKTERĖ ir ZBIGNEVAS IBELHAUPTAS (fortepijoninis duetas), dirigentas ROBERTAS ŠERVENIKAS: Magnus Lindberg, Loreta Narvilaitė, Julia Wolfe, Philip Glass
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Vilniaus kvartetas ir Golda Vainberg-Tatz“

2018 m. spalio 24 d., trečiadienis, 19.00
VALSTYBINIS VILNIAUS KVARTETAS, GOLDA VAINBERG-TATZ (fortepijonas): Johannes Brahms, César Franck
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Dainuoju ir groju Lietuvai”

2018 m. spalio 24 d., trečiadienis, 13.00
Edukacinis koncertas
Anykščių Jono Biliūno gimnazija, (Liudiškių g. 49, Anykščiai)
 

„Dainuoju ir groju Lietuvai”

2018 m. spalio 24 d., trečiadienis, 11.00
Edukacinis koncertas
Kupiškio KC, (Gedimino g. 40, Kupiškis)
 

„Su muzika per Europą“

2018 m. spalio 23 d., antradienis, 18.30
FRANCESCO MAMMOLA (mandolina), NIJOLĖ DOROTĖJA BENIUŠYTĖ (klavesinas), ČIURLIONIO KVARTETAS: Antonio Vivaldi, Giovanni Paisiello, Giovanni Sollima, Ilkay Bora Öder, Domenico Gaudioso
Klaipėdos koncertų salė, (Šaulių g. 36, Klaipėda)
 

Dainininkė Giedrė Kaukaitė: „Aš žinau tą smoką“

2018 m. spalio 21 d., sekmadienis, 16.00
Dokumentinio filmo „Aš žinau tą smoką“ premjera (režisierius Marius Siparis, scenarijaus autorė Ugnė Dalinkevičiūtė, 2017, LRT) Dalyvauja: SAULĖ ŠERYTĖ (sopranas), RENATA DUBINSKAITĖ (mecosopranas), NERIJUS MASEVIČIUS (bosas-baritonas), BALYS VAITKUS (klavesinas) Popietę pristato Lietuvos dailės muziejaus direktorius ROMUALDAS BUDRYS Giedrės Kaukaitės kūrybinės veiklos ekspozicija: sceniniai drabužiai, papuošalai, afišos, nuotraukos etc.
Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje
 

„Su muzika per Europą“

2018 m. spalio 21 d., sekmadienis, 15.00
FRANCESCO MAMMOLA (mandolina), NIJOLĖ DOROTĖJA BENIUŠYTĖ (klavesinas), ČIURLIONIO KVARTETAS: Antonio Vivaldi, Giovanni Paisiello, Giovanni Sollima, Ilkay Bora Öder, Domenico Gaudioso
Trakų pilies Didžiojoje menėje
 

„Raudonasis smuikas“

2018 m. spalio 20 d., šeštadienis, 19.00
LIETUVOS NACIONALINIS SIMFONINIS ORKESTRAS, solistė RŪTA LIPINAITYTĖ (smuikas), SANDRA JANUŠAITĖ (sopranas), dirigentė KERI-LYNN WILSON: John Paul Corigliano, Gustav Mahler
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Su muzika per Europą“

2018 m. spalio 19 d., penktadienis, 18.00
FRANCESCO MAMMOLA (mandolina), NIJOLĖ DOROTĖJA BENIUŠYTĖ (klavesinas), ČIURLIONIO KVARTETAS: Antonio Vivaldi, Giovanni Paisiello, Giovanni Sollima, Ilkay Bora Öder, Domenico Gaudioso
Biržų pilies rūmų salė (Radvilos g. 3, Biržai)
 

LKO gastolės Vokietijoje

2018 m. spalio 16 d., antradienis, 19.00
LIETUVOS KAMERINIS ORKESTRAS: bus paskelbta vėliau
Alte Oper salėje (Opernplatz 1, Frankfurto prie Maino, Vokietija)
 

Koncertas Sauliui Sondeckiui atminti

2018 m. spalio 16 d., antradienis, 18.00
VALSTYBINIS VILNIAUS KVARTETAS, Šiaulių berniukų ir jaunuolių choras DAGILĖLIS, meno vadovas ir dirigentas REMIGIJUS ADOMAITIS
Šv. Mergelės Marijos nekaltojo prasidėjimo bažnyčia (Gegužių g. 57, Šiauliai)
 

„Pasaulio muzikos atžalynas“

2018 m. spalio 14 d., sekmadienis, 12.00
SARO ŽEMĖS JAUNIMO SIMFONINIS ORKESTRAS, meno vadovas ir dirigentas VILMANTAS KALIŪNAS, solistas PIJUS PAŠKEVIČIUS (obojus): Carl Maria von Weber, Wolfgang Amadeus Mozart, Johannes Brahms, Artūras Mikoliūnas
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Trims“

2018 m. spalio 13 d., šeštadienis, 19.00
LIETUVOS NACIONALINIS SIMFONINIS ORKESTRAS, solistai – trio FORTVIO, dirigentas ZHANG GUOYONG: Ludwig van Beethoven, Dmitrij Šostakovič
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

LKO gastrolės Kremonoje

2018 m. spalio 12 d., penktadienis, 21.00
E. Grieg „ Holberg Suita orkestrui op. 40“ F. Mendelssohn „Koncertas smuikui d-moll“ L. Bernstein „Serenada smuikui, orkestrui, arfai ir perkusijai“
Mueso del Violino Piazza Marconi Cremona, 26100 Italija
 

„Romantiški kvintetai“

2018 m. spalio 11 d., ketvirtadienis, 18.00
PETRAS GENIUŠAS (fortepijonas), ČIURLIONIO KVARTETAS: Franz Schubert, Bohuslav Martinů
Kamerinė salė „Polifonija”, (Aušros al. 15, Šiauliai)
 

XIII tarptautinio folkloro festivalio POKROVSKIJE KOLOKOLA

2018 m. spalio 10 d., trečiadienis, 19.00
ČIURLIONIO KVARTETAS, folkloro ansamblis ARINUŠKA, meno vadovai Irena ir Nikolajus ZACHAROVAI, folkloro ansamblis BEDINERA, meno vadovas Murtaz TSIMINTIA (Gruzija), Irena ROKICKA, Irma FEDARAVIČIŪTĖ, Kamilis KOBECKIS, Arina ZACHAROVA, (vokalas) Edita STUNDYTĖ (choreografija) ARKADIJ GOTESMAN (perkusija), PETRAS VYŠNIAUSKAS (saksofonas), dirigentas ALEKSEJ VASILJEV, Folkloro kolektyvai iš AZERBAIDŽANO, BALTARUSIJOS, ESTIJOS, GRUZIJOS, ISPANIJOS, ITALIJOS, LENKIJOS, LIETUVOS, RUSIJOS, SERBIJOS, UKRAINOS, VOKIETIJOS
Lietuvos nacionalinės filharmonijos Didžioji salė (Aušros Vartų g. 5)
 

„Šokant su gitara“

2018 m. spalio 10 d., trečiadienis, 18.00
BALTIJOS GITARŲ KVARTETAS
Žiežmarių kultūros centras (Vytauto g. 13, Žiežmariai)
 

LKO gastrolės Kinijoje

2018 m. spalio 10 d., trečiadienis, 14.00
2018 m. lapkričio 1 d., HONGQIAO MENO CENTRAS 2018 m. lapkričio 2 d., 14:00 UNIVERSITETAS (LKO styginių kvartetas) 19:00 „SHANGHAI URBAN MUSIC LAWN“ (LKO) 2018 m. lapkričio 3 d., TEATRAS „WUXI GRAND THEATER“ 2018 m. lapkričio 4 d., ŠANCHAJAUS SIMFONINĖS
 

„Klasicizmo genijai“

2018 m. spalio 7 d., sekmadienis, 16.00
Ansamblis MUSICA HUMANA, solistai: SIMONA LIAMO (sopranas), STEIN SKJERVOLD (baritonas), ALGIRDAS VIZGIRDA (fleita), ROBERTAS BEINARIS (obojus): Wolfgang Amadeus Mozart, Joseph Haydn
Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje
 

„SubtilūZ riteriai“

2018 m. spalio 7 d., sekmadienis, 15.00
Ansamblis SUBTILU-Z: Dainiaus Pulausko, Remigijaus Rančio, Jievaro Jasinskio, Povilo Velikio ir kt. kompozicijos
Trakų pilies Didžiojoje menėje
 

„Nebaigtoji simfonija“

2018 m. spalio 6 d., šeštadienis, 19.00
LIETUVOS NACIONALINIS SIMFONINIS ORKESTRAS, solistas MARTYNAS LEVICKIS (akordeonas), dirigentas MODESTAS PITRĖNAS: Algirdas Martinaitis, Erkki-Sven Tüür, Franz Schubert, Gustav Mahler
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Nebaigtoji simfonija“

2018 m. spalio 4 d., ketvirtadienis, 18.00
LIETUVOS NACIONALINIS SIMFONINIS ORKESTRAS, solistas MARTYNAS LEVICKIS (akordeonas), dirigentas MODESTAS PITRĖNAS: Algirdas Martinaitis, Erkki-Sven Tüür, Franz Schubert, Gustav Mahler
Kauno valstybinė filharmonija
 

„Kūrėjo žvilgsniai į Lietuvą“

2018 m. spalio 3 d., trečiadienis, 19.00
Choras VILNIUS, vyr. dirigentas ARTŪRAS DAMBRAUSKAS, dalyvauja: SAULIUS PETREIKIS (multiinstrumentininkas), RAFAILAS KARPIS (tenoras), aktorius VYTAUTAS RUMŠAS: nauji Lietuvos kompozitorių kūriniai septynių konfesijų tema, sukurti choro VILNIUS užsakymu
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

Muzikinė popietė su Čiurlionio kvartetu

2018 m. spalio 1 d., pirmadienis, 17.00
VU Istorijos fakulteto 211 auditorija (Universiteto g. 7)
 

„Pavasariški valsai“

2018 m. rugsėjo 30 d., sekmadienis, 16.00
Klaipėdos mišrus choras AUKURAS, meno vadovas ir dirigentas ALFONSAS VILDŽIŪNAS, solistai: SONATA ZUBOVIENĖ, ROKAS ZUBOVAS (fortepijoninis duetas), dalyvauja Klaipėdos jaunimo teatro aktoriai: LAIMA AKSTINAITĖ, DONATAS ŽELVYS: Claude Debussy, Johannes Brahms, John Paul Corrigliano
Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje
 

„Stichijų muzika simfoniniam orkestrui“

2018 m. rugsėjo 30 d., sekmadienis, 12.00
LIETUVOS NACIONALINIS SIMFONINIS ORKESTRAS, dirigentė ADRIJA ČEPAITĖ, koncertą veda muzikologė LINA NAVICKAITĖ-MARTINELLI: Edvard Grieg, Felix Mendelssohn-Bartholdy, Bedřich Smetana, Aleksandr Glazunov, Gioachino Rossini, Ludwig van Beethoven
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Romantiški kvintetai“

2018 m. rugsėjo 29 d., šeštadienis, 19.00
PETRAS GENIUŠAS (fortepijonas), SAULIUS LIPČIUS (violončelė), ČIURLIONIO KVARTETAS: Franz Schubert, Bohuslav Martinů
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

Orkestro muzikos koncertas

2018 m. rugsėjo 29 d., šeštadienis, 17.00
LIETUVOS KAMERINIS ORKESTRAS, solistas DALIA KUZNECOVAITĖ (smuikas), dirigentas DAINIUS PAVILIONIS: Wolfgang Amadeus Mozart
Mykolo Oginskio dvaro žirgynas, Plungė (Parko g. 1)
 

„Konzerthausorchester Berlin Vilniuje“

2018 m. rugsėjo 26 d., trečiadienis, 19.00
KONZERTHAUSORCHESTER BERLIN, solistė IVETA APKALNA (vargonai), dirigentas JURAJ VALČUHA: Otto Nicolai, Josef Jongen, Ludwig van Beethoven
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Nuo romantizmo iki dabarties“

2018 m. rugsėjo 23 d., sekmadienis, 15.00
VALSTYBINIS VILNIAUS KVARTETAS: Osvaldas Balakauskas, Franz Schubert
Trakų pilies Didžiojoje menėje
 

„Koncertas trims smuikams“

2018 m. rugsėjo 22 d., šeštadienis, 19.00
LIETUVOS KAMERINIS ORKESTRAS, meno vadovas, solistas ir dirigentas SERGEJ KRYLOV (smuikas), solistai: DŽERALDAS BIDVA, RUSNĖ MATAITYTĖ (smuikai), KRISTINA MILLER (fortepijonas): Felix Mendelssohn-Bartholdy, Alfred Schnittke, Olli Mustonen
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

Orkestro muzikos koncertas

2018 m. rugsėjo 21 d., penktadienis, 18.00
LIETUVOS NACIONALINIS SIMFONINIS ORKESTRAS, dirigentas MARTYNAS STAKIONIS, solistai: VERA TALERKO (sopranas), GIEDRIUS GELGOTAS (fleita), DAINIUS RUDVALIS (kontrabosas), AUGUSTINAS TREZNICKAS (kontrabosas): Mikalojus Konstantinas Čiurlionis, Charles Gounod, Dmitrij Šostakovič, Giovanni Bottesini, Giuseppe Verdi, Giacomo Puccini, Ernesto De Curtis, Cécile Chaminade
Mažeikių kultūros centras (Naftininkų g . 11)
 
  1 2 3 ... 7 8 9 10 11 ... 112 113 114  

Lietuvos nacionalinė filharmonija

Adresas: Aušros Vartų g. 5, LT-01304 Vilnius, Lietuva
Kontaktai: tel. (8 5) 266 52 10, 8 698 51954, 
faks. (8 5) 266 52 66
El. paštas: info@filharmonija.lt
Kasos: (8 5)  266 52 33, (8 5)  266 5216;

Rekvizitai Privatumo politika Autorinės teisės

 

Rekvizitai

Įmonės kodas 300011619
PVM mokėtojo kodas LT100000876811
Banko sąskaita IBAN LT98 7044 0600 0029 6318
Banko kodas 70440
Swift (BIC) kodas CBVILT2X

Naujienlaiškio prenumerata

Gaukite mūsų naujienas pirmi! Įrašykite savo elektroninio pašto adresą: