„Jau atvažiuoja šventa Kalėda"

2018 m. gruodžio 7 d., penktadienis, 18.00
Vilniaus kvartetas, Jomantė Šležaitė (sopranas) Koncertas „Jau atvažiuoja šventa Kalėda" Programoje: D. Šostakovič – Kvartetas Nr. 1 C-dur, op. 49, E. Schulhoff – Penkios pjesės styginių kvartetui, Kompozitorių: V. A. Mozarto, J. Karnavičiaus, S. Vainiūno dainos
Šiaulių miesto kultūros centras „Laiptų galerija“ (Žemaitės g. 83, Šiauliai)
 

„Subtilūs žiemos sodai”

2018 m. gruodžio 6 d., ketvirtadienis, 18.00
Kretingos dvaro žiemos sodas (Vilniaus g. 37, Kretinga)
 

„Concerto Copenhagen. Vandens muzika“

2018 m. gruodžio 5 d., trečiadienis, 19.00
Kamerinės muzikos koncertas „Vandens muzika“ Baroko orkestras CONCERTO COPENHAGEN (Danija) Meno vadovas ir dirigentas LARS ULRIK MORTENSEN Solistas FREDRIK FROM (smuikas) Koncertas rengiamas kartu su Danijos kultūros institutu, Danijos Karalystės ambasada Projektą remia Kronprinco Frederiko ir kronprincesės Meri fondas, Danijos Karalystės kultūros ir užsienio ministerijos, „Maersk“ ir Danijos meno fondai. 2018 m. gruodžio 5 d., Vilnius, Filharmonijos Didžioji salė : Georg Philipp Telemann, Antonio Vivaldi, Georg Friedrich Händel
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

Ciklo MUZIKOS ENCIKLOPEDIJA GYVAI koncertas

2018 m. gruodžio 4 d., antradienis, 11.00
Ansamblis REGNUM MUSICALE JOANA DAUNYTĖ (arfa) KOTRYNA UGNĖ DAUNYTĖ (smuikas) ELENA DAUNYTĖ (violončelė)
Šalčininkų r. savivaldybės kultūros centras (Vilniaus g. 48, Šalčininkai)
 

Ansamblis „Musica humana”, berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis”

2018 m. gruodžio 2 d., sekmadienis, 16.00
Koncertų salė „Saulė" (Tilžės g. 140, Šiauliai)
 

„Muzika, kuri gimė vakar“

2018 m. gruodžio 2 d., sekmadienis, 15.00
LEONARDAS PILKAUSKAS (saksofonas klarnetas, fleita) ir grupė: geriausių XX a. lietuvių kompozitorių estradinių dainų reinkarnacija drąsiomis šiandieninio džiazo nuotaikomis
Trakų pilies Didžiojoje menėje
 

„Žaismingos muzikos garsų orkestras“

2018 m. gruodžio 2 d., sekmadienis, 12.00
KLAIPĖDOS KAMERINIS ORKESTRAS, aktorė ir režisierė EVELINA ŠIMELIONĖ, aktorius GYTIS ŠIMELIONIS, kostiumų dailininkė ir scenografė LAIMA AKSTINAITĖ, dalyvauja: LIVIJA KRIVICKAITĖ, SAMANTA JUCIŪTĖ, ALEKSAS ŠEPUTIS, MARTYNAS JACKUS, MEDA BERTULYTĖ, GABRIELĖ STRAVINSKAITĖ, IEVA KAZLAUSKAITĖ: muzikinė teatrinė improvizacija pagal Richardo Rodgerso miuziklą „Muzikos garsai“ (Ievos Budriūnaitės aranžuotė, Evelinos Šimelionės lietuviškas tekstas)
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Advento šviesoje“

2018 m. gruodžio 2 d., sekmadienis, 12.00
Mickūnų bendruomenės centras Mickūnų mstl., Vilniaus r.
 

„Žiemos svajos“

2018 m. gruodžio 1 d., šeštadienis, 19.00
LIETUVOS NACIONALINIS SIMFONINIS ORKESTRAS, solistė MŪZA RUBACKYTĖ (fortepijonas), dirigentas MODESTAS PITRĖNAS: Zoltan Kodály, Ferenc Liszt, Piotr Čaikovskij
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

LNSO, Mūza Rubackytė

2018 m. lapkričio 30 d., penktadienis, 18.30
Klaipėdos koncertų salė, (Šaulių g. 36, Klaipėda)
 

„Svečiuose – italų meistrai iš Pavijos“

2018 m. lapkričio 28 d., trečiadienis, 19.00
I SOLISTI DI PAVIA, dirigentas ir solistas ENRICO DINDO (violončelė): Gioacchino Rossini, Astor Piazzolla, Roberto Molinelli, Jean Sibelius, Béla Bartók
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Šokant su gitara“

2018 m. lapkričio 28 d., trečiadienis, 18.00
BALTIJOS GITARŲ KVARTETAS
Vilkaviškio kultūros centras (Vytauto g. 28, Vilkaviškis)
 

„Jubiliejai“

2018 m. lapkričio 25 d., sekmadienis, 16.00
JUDITA LEITAITĖ (mecosopranas), PAULINA DAUKŠYTĖ (smuikas), AUDRONĖ JUOZAUSKAITĖ (fortepijonas), choras ŠV. PRANCIŠKAUS PAUKŠTELIAI (vad. Rita Kraucevičiūtė): Franz Schubert, Jules Massenet, Gabriel Fauré, Valerij Gavrilin, Gintautas Abarius, Vaida Striaupaitė-Beinarienė ir kt.
Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje
 
IŠPARDUOTA

„Pasaulio muzikos atžalynas“

2018 m. lapkričio 25 d., sekmadienis, 12.00
LIETUVOS NACIONALINIS SIMFONINIS ORKESTRAS, Norvegijos muzikos akademijos dirigentų meistriškumo kursų baigiamasis koncertas, solistas EIRIK GRØTVEDT (tenoras): Richard Wagner, Ferenc Liszt, Piotr Čaikovskij, Jean Sibelius
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Leonidas Desiatnikovas ir Franzas Schubertas“

2018 m. lapkričio 24 d., šeštadienis, 19.00
LIETUVOS KAMERINIS ORKESTRAS, solistai: YANA IVANILOVA (sopranas), ROMAN MINTS (smuikas), dirigentas PHILIPP CHIZHEVSKY: Leonid Desiatnikov, Franz Schubert
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

Iškilmingas koncertas J. Basanavičiaus paminklo atidarymo proga

2018 m. lapkričio 23 d., penktadienis, 19.00
Lietuvos kamerinis orkestras (meno vadovas Sergej Krylov), Valstybinis choras „Vilnius” (vyr. dirigentas Artūras Dambrauskas). Veronika Povilionienė (vokalas), Petras Vyšniauskas (saksofonas), Dirigentas Giedrius Pavilionis Iškilmingas koncertas J. Basanavičiaus paminklo atidarymo progai Programoje – lietuvių kompozitorių kūriniai
 

LNSO, Norvegijos muzikos akademijos dirigentai diplomantai, solistai

2018 m. lapkričio 23 d., penktadienis, 18.00
Alytaus kultūros ir komunikacijos centras (Pramonės g. 1 B, Alytus)
 

Ten, kur beržai svyruoja...

2018 m. lapkričio 23 d., penktadienis, 15.00
Ringailių kultūros centras (Kaišiadorių raj.)
 

Ten, kur beržai svyruoja...

2018 m. lapkričio 23 d., penktadienis, 13.30
Žiežmarių kultūros centras (Vytauto g. 13, Žiežmariai)
 

„Styginių kvartetas kitaip“

2018 m. lapkričio 23 d., penktadienis, 11.00
ČIURLIONIO KVARTETAS, VERONIKA POVILIONIENĖ (vokalas), PETRAS VYŠNIAUSKAS (saksofonas)
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

Ansamblis REGNUM MUSICALE

2018 m. lapkričio 22 d., ketvirtadienis, 18.00
Ansamblis REGNUM MUSICALE Vita Marija Daunytė (fleita), Joana Daunytė (arfa), Kotryna Ugnė Daunytė (smuikas), Elena Daunytė (violončelė) Festivalis "Verbum musicale" Sigito Gedos tekstus skaito aktorius Andrius Bialobžeskis
Šiaulių miesto kultūros centras „Laiptų galerija“ (Žemaitės g. 83, Šiauliai)
 

Evgeniaus Bozhanovo rečitalis

2018 m. lapkričio 21 d., trečiadienis, 19.00
EVGENI BOZHANOV (fortepijonas): Ludwig van Beethoven, Maurice Ravel, Franz Schubert
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Modestas Pitrėnas ir Measha Brueggergosman“

2018 m. lapkričio 18 d., sekmadienis, 19.00
LIETUVOS NACIONALINIS SIMFONINIS ORKESTRAS, solistė MEASHA BRUEGGERGOSMAN (sopranas), dirigentas MODESTAS PITRĖNAS: Arnold Bax, Maurice Ravel, Adolf Skulte
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

Nušvitimai

2018 m. lapkričio 18 d., sekmadienis, 18.00
Lietuvos kamerinis orkestras Meno vadovas Sergej Krylov Solistas Edgaras Montvidas (Lietuva–Jungtinė Karalystė) Dirigentas Nicholas Milton (Australija) Programa: J. Haydn – Simfonija Nr. 22 Es-dur („Filosofas“), Hob. I:22 G. Mahler – Simfonija Nr. 10 („Nebaigtoji“), Adagio G. Finzi – Romansas styginiams Es-dur, op. 11 B. Britten – „Nušvitimai“ („Les Illuminations“), op. 18
Kauno valstybinė filharmonija (L. Sapiegos g. 5)
 

„Penki žiemos įkvėpimai“

2018 m. lapkričio 18 d., sekmadienis, 15.00
Ansamblis REGNUM MUSICALE, solistas TOMAS TUSKENIS (baritonas): Antonio Vivaldi, Georg Friedrich Händel, Franz Schubert, Jean Baptiste Lully, Giovanni Sollima, Jacques Ibert, Jacques de la Presle, Germaine Tailleferre, Mikalojus Konstantinas Čiurlionis, Faustas Latėnas
Trakų pilies Didžiojoje menėje
 

„Vaikų albumas“

2018 m. lapkričio 18 d., sekmadienis, 12.00
VALSTYBINIS VILNIAUS KVARTETAS DALIA KUZNECOVAITĖ (I smuikas) ARTŪRAS ŠILALĖ (II smuikas) GIRDUTIS JAKAITIS (altas) AUGUSTINAS VASILIAUSKAS (violončelė) Dalyvauja DAINIUS RUDVALIS (kontrabosas) Aktorius TAURAS ČIŽAS Šokėja VIKTORIJA BOBINAITĖ Režisierė JŪRATĖ VANSK
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos choro 70-mečio koncertas

2018 m. lapkričio 17 d., šeštadienis, 19.00
NACIONALINĖS M. K. ČIURLIONIO MENŲ MOKYKLOS CHORAS (vadovas Romualdas Gražinis, chormeisterė Gitana Trimirkaitė, koncertmeisterė Sigita Gražinienė) NACIONALINĖS M. K. ČIURLIONIO MENŲ MOKYKLOS SIMFONINIS ORKESTRAS (meno vadovas Martynas Staškus) ANDRIUS ŽLABYS (fortepijonas) Dirigentai: ROMUALDAS GRAŽINIS, ALGIRDAS BIVEINIS, MARTYNAS STAKIONIS, ROBERTAS ŠERVENIKAS, GIEDRĖ ŠLEKYTĖ, GITANA TRIMIRKAITĖ, RIMANTAS ZDANAVIČIUS, choro skyriaus moksleiviai ir absolventai Koncertą veda ROMUALDAS GRAŽINIS, ALGIRDAS BIVEINIS Programoje – Ludwig van Beethoven, Edward Elgar, Eric Whitacre, Mikalojus Konstantinas Čiurlionis, Bronius Kutavičius, Stasys Šimkus, Kristina Vasiliauskaitė, Vaclovas Augustinas, Romualdas Gražinis
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

Nušvitimai

2018 m. lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 18.30
Lietuvos kamerinis orkestras Meno vadovas Sergej Krylov Solistas Edgaras Montvidas (Lietuva–Jungtinė Karalystė) Dirigentas Nicholas Milton (Australija) Programa: J. Haydn – Simfonija Nr. 22 Es-dur („Filosofas“), Hob. I:22 G. Mahler – Simfonija Nr. 10 („Nebaigtoji“), Adagio G. Finzi – Romansas styginiams Es-dur, op. 11 B. Britten – „Nušvitimai“ („Les Illuminations“), op. 18
Klaipėdos koncertų salė (Šaulių g. 36, Klaipėda)
 

„Nicholas Milton ir Edgaras Montvidas“

2018 m. lapkričio 14 d., trečiadienis, 19.00
LIETUVOS KAMERINIS ORKESTRAS, solistas EDGARAS MONTVIDAS (tenoras), dirigentas NICHOLAS MILTON: Joseph Haydn, Gustav Mahler, Gerald Finzi, Benjamin Britten
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

Čiurlionio kvartetas, Dovilė Kazonaitė

2018 m. lapkričio 14 d., trečiadienis, 18.00
Čiurlionio kvartetas, Dovilė Kazonaitė (sopranas) Programoje: B. Dvariono, G. Kuprevičiaus, A. Bražinsko, L.Vilkončiaus, G. Puccini, G. Bize kompozitorių kūriniai
Kupiškio kultūros centras (Gedimino g. 40, Kupiškis)
 

„Baroko metamorfozės“

2018 m. lapkričio 11 d., sekmadienis, 16.00
Trio RAMuzika: Henry Purcell, Georg Friedrich Händel. Johann Sebastian Bach, J.S. Bach–Zoltán Kodály, Giovanni Bononcini, Antonio Cesti, Francesco Durante, Francesko Gasparini, George Gershwin, Jerome Kern, Astor Piazzolla, Maurice Ravel, Richard Rodgers
Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje
 

„Žvėrių karnavalas“

2018 m. lapkričio 11 d., sekmadienis, 12.00
LIETUVOS KAMERINIS ORKESTRAS, solistai: SIMONAS MIKNIUS (fortepijonas), SIMONAS POŠKA (fortepijonas), RUGILĖ JUKNEVIČIŪTĖ (violončelė), RAPOLAS BARTULIS (klarnetas), dirigentas VILMANTAS KALIŪNAS, aktorius PAULIUS MARKEVIČIUS: Camille Saint-Saën
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 
  1 2 3 4 5 6 7 ... 106 107 108  

Lietuvos nacionalinė filharmonija

Adresas: Aušros Vartų g. 5, LT-01304 Vilnius, Lietuva
Kontaktai: tel. (8 5) 266 52 10, 8 698 51954, 
faks. (8 5) 266 52 66
El. paštas: info@filharmonija.lt
Kasos: (8 5)  266 52 33, (8 5)  266 5216;
mob. tel. 8 698 52075

Rekvizitai Privatumo politika Autorinės teisės

 

Rekvizitai

Įmonės kodas 300011619
PVM mokėtojo kodas LT100000876811
Banko sąskaita IBAN LT98 7044 0600 0029 6318
Banko kodas 70440
Swift (BIC) kodas CBVILT2X

Naujienlaiškio prenumerata

Gaukite mūsų naujienas pirmi! Įrašykite savo elektroninio pašto adresą: