Grįžti į pradinį puslapį   Renginiai ir repertuaras  
Visi renginiai

„Mozarto Didžiosios mišios“

2019 m. balandžio 26 d., penktadienis, 19.00
Vilniaus universiteto Šv. Jonų bažnyčioje
 

„Remix. Con variazioni“

2019 m. balandžio 28 d., sekmadienis, 15.00
Trakų pilies Didžiojoje menėje
 

Festivalis „Resurrexit“

2019 m. balandžio 28 d., sekmadienis, 16.00
Šiaulių Šv. Petro ir Povilo katedroje
 

Atvelykio koncertas

2019 m. balandžio 28 d., sekmadienis, 16.00
Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje (Arsenalo g. 3a)
 

„Teisutis Makačinas ir barokas“

2019 m. balandžio 30 d., antradienis, 18.30
Klaipėdos koncertų salė, (Šaulių g. 36, Klaipėda)
 

„Epitafija praeinančiam laikui“

2019 m. gegužės 2 d., ketvirtadienis, 18.00
Kauno valstybinė filharmonija (L. Sapiegos g. 5)
 

„Epitafija praeinančiam laikui“

2019 m. gegužės 3 d., penktadienis, 19.00
Vilniaus universiteto Šv. Jonų bažnyčioje
 

„Lėlės kelionė“

2019 m. gegužės 4 d., šeštadienis, 12.00
Valdovų rūmų Renginių salėje (Katedros a. 4, Vilnius)
 

„Tau, Mamyte“

2019 m. gegužės 5 d., sekmadienis, 12.00
Valdovų rūmų Renginių salėje (Katedros a. 4, Vilnius)
 
IŠPARDUOTA

„Sakmės apie mus pačius“

2019 m. gegužės 5 d., sekmadienis, 15.00
Trakų pilies Didžiojoje menėje
 

„Pučiamieji LT“

2019 m. gegužės 5 d., sekmadienis, 16.00
Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje (Arsenalo g. 3a)
 

„Modestas Pitrėnas ir Narek Hakhnazaryan“

2019 m. gegužės 10 d., penktadienis, 19.00
Koncertų salėje „Compensa“ (Kernavės g. 84)
 

„Amadeus Lietuvoje“

2019 m. gegužės 11 d., šeštadienis, 19.00
Valdovų rūmų Didžiojoje renesansinėje menėje (Katedros a. 4, Vilnius)
 

„Modestas Pitrėnas ir Narek Hakhnazaryan“

2019 m. gegužės 11 d., šeštadienis, 19.00
Klaipėdos koncertų salė (Šaulių g. 36, Klaipėda)
 

„Klasika pagal Vilniaus kvartetą“

2019 m. gegužės 12 d., sekmadienis, 16.00
Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje (Arsenalo g. 3a)
 

„Mozarto Didžiosios mišios“

2019 m. gegužės 16 d., ketvirtadienis, 18.00
Ukmergės kultūros centre (Kauno g. 8, Ukmergė)
 

Čiurlionio kvartetas

2019 m. gegužės 18 d., šeštadienis, 18.00
MO muziejus
 

„Ritmo žaidimai“

2019 m. gegužės 19 d., sekmadienis, 12.00
Valdovų rūmų Renginių salėje (Katedros a. 4, Vilnius)
 

„Lėlės kelionė“

2019 m. gegužės 24 d., penktadienis, 11.00
Žiežmarių kultūros centras (Vytauto g. 13, Žiežmariai)
 

„Lėlės kelionė“

2019 m. gegužės 24 d., penktadienis, 13.00
Rumšiškių kultūros centre
 

Beatričės vasaros festivalis

2019 m. gegužės 26 d., sekmadienis, 18.00
Griškabūdžio bažnyčioje
 

„Madeline Bell ir „Concertgebouw“ džiazo orkestras. Skiriama Ray Charlesui ir Stevie Wonderiui“

2019 m. birželio 3 d., pirmadienis, 19.00
Solistė MADELINE BELL (vokalas, JAV) JAZZ ORCHESTRA OF THE CONCERTGEBOUW (Nyderlandai) Dalyvauja KĘSTUTIS VAIGINIS (saksofonas)
Koncertų salė „Compensa“
 

„Kinijos garsai styginiams ir erhu virtuozas Guo Gan“

2019 m. birželio 5 d., trečiadienis, 19.00
LIETUVOS KAMERINIS ORKESTRAS Solistas GUO GAN (erhu, Kinija)
Vilniaus universiteto Šv. Jonų bažnyčia
 

„Baroko orkestras „Il Pomo d’Oro“ pristato Edgarą Moreau“

2019 m. birželio 8 d., šeštadienis, 19.00
Tarptautinis baroko orkestras IL POMO D’ORO Solistas EDGAR MOREAU (violončelė, Prancūzija)
Valdovų rūmų Didžioji Renesansinė menė (Katedros a. 4, Vilnius)
 

„Synaesthesis“. Abipus geležinės uždangos“

2019 m. birželio 9 d., sekmadienis, 19.00
Ansamblis SYNAESTHESIS (vadovai Karolis Variakojis, Marta Finkelštein) Dirigentas KAROLIS VARIAKOJIS
Valdovų rūmų Renginių salė
 

„Sergejus Krylovas ir draugai“

2019 m. birželio 11 d., antradienis, 19.00
LIETUVOS KAMERINIS ORKESTRAS Meno vadovas, dirigentas ir solistas SERGEJ KRYLOV (smuikas; Rusija, Italija, Lietuva) Solistai: Pavel VERNIKOV (smuikas; Ukraina, Šveicarija), Svetlana MAKAROVA (smuikas; Baltarusija, Šveicarija), ELENA DAUNYTE (violončelė), GLORIA CAMPANER (fortepijonas; Italija)
Vilniaus universiteto Šv. Jonų bažnyčia
 

„Moniuszko 200. Keturios Aušros vartų litanijos“

2019 m. birželio 14 d., penktadienis, 19.00
Solistai: VERA TALERKO (sopranas, Latvija) EWA WOLAK (mecosopranas, Lenkija) RAFAŁ BARTMIŃSKI (tenoras, Lenkija) LIUDAS MIKALAUSKAS (bosas) KAUNO VALSTYBINIS CHORAS LIETUVOS NACIONALINIS SIMFONINIS ORKESTRAS Dirigentas ANTONI WIT (Lenkija)
Vilniaus universiteto Šv. Jonų bažnyčia
 

Illumina. Grigališkasis choralas ir improvizacijos mušamiesiems

2019 m. birželio 17 d., pirmadienis, 19.00
Vilniaus Šv. Kazimiero bažnyčioje
 

„Bazelio kamerinis orkestras, Andrius Žlabys ir Mozartas“

2019 m. birželio 19 d., trečiadienis, 19.00
BAZELIO KAMERINIS ORKESTRAS (Šveicarija) Solistas ANDRIUS ŽLABYS (fortepijonas; Lietuva, JAV)
Valdovų rūmų Didžioji Renesansinė menė (Katedros a. 4, Vilnius)
 

„Laukimas“. Pero Giunto istorija Solveigos akimis“

2019 m. birželio 21 d., penktadienis, 19.00
Solistai: MARI ERIKSMOEN (sopranas, Norvegija), STEIN SKJERVOLD (baritonas; Norvegija, Lietuva) Choras VILNIUS LIETUVOS NACIONALINIS SIMFONINIS ORKESTRAS Dirigentas EIVIND GULLBERG JENSEN (Norvegija) Režisierius, idėjos autorius CALIXTO BIEITO (Katalonija, Ispanija) Libreto autorius KARL OVE KNAUSGÅRD (Norvegija) Vaizdo projekcijų autorė SARAH DERENDINGER (Šveicarija) Vykdomasis prodiuseris – Bergeno tarptautinio festivalio vadovas ANDERS BEYER (Norvegija)
Lietuvos rusų dramos teatras
 
Archyvas

Lietuvos nacionalinė filharmonija

Adresas: Aušros Vartų g. 5, LT-01304 Vilnius, Lietuva
Kontaktai: tel. (8 5) 266 52 10, 8 698 51954, 
faks. (8 5) 266 52 66
El. paštas: info@filharmonija.lt
Kasos: (8 5)  266 52 33, (8 5)  266 5216;

Rekvizitai Privatumo politika Autorinės teisės

 

Rekvizitai

Įmonės kodas 300011619
PVM mokėtojo kodas LT100000876811
Banko sąskaita IBAN LT98 7044 0600 0029 6318
Banko kodas 70440
Swift (BIC) kodas CBVILT2X

Naujienlaiškio prenumerata

Gaukite mūsų naujienas pirmi! Įrašykite savo elektroninio pašto adresą: