Grįžti į pradinį puslapį   Renginiai ir repertuaras  
Visi renginiai

„Konzerthausorchester Berlin Vilniuje“

2018 m. rugsėjo 26 d., trečiadienis, 19.00
KONZERTHAUSORCHESTER BERLIN, solistė IVETA APKALNA (vargonai), dirigentas JURAJ VALČUHA: Otto Nicolai, Josef Jongen, Ludwig van Beethoven
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

Orkestro muzikos koncertas

2018 m. rugsėjo 29 d., šeštadienis, 17.00
LIETUVOS KAMERINIS ORKESTRAS, solistas DALIA KUZNECOVAITĖ (smuikas), dirigentas DAINIUS PAVILIONIS: Wolfgang Amadeus Mozart
Mykolo Oginskio dvaro žirgynas, Plungė (Parko g. 1)
 

„Romantiški kvintetai“

2018 m. rugsėjo 29 d., šeštadienis, 19.00
PETRAS GENIUŠAS (fortepijonas), SAULIUS LIPČIUS (violončelė), ČIURLIONIO KVARTETAS: Franz Schubert, Bohuslav Martinů
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Stichijų muzika simfoniniam orkestrui“

2018 m. rugsėjo 30 d., sekmadienis, 12.00
LIETUVOS NACIONALINIS SIMFONINIS ORKESTRAS, dirigentė ADRIJA ČEPAITĖ, koncertą veda muzikologė LINA NAVICKAITĖ-MARTINELLI: Edvard Grieg, Felix Mendelssohn-Bartholdy, Bedřich Smetana, Aleksandr Glazunov, Gioachino Rossini, Ludwig van Beethoven
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Pavasariški valsai“

2018 m. rugsėjo 30 d., sekmadienis, 16.00
Klaipėdos mišrus choras AUKURAS, meno vadovas ir dirigentas ALFONSAS VILDŽIŪNAS, solistai: SONATA ZUBOVIENĖ, ROKAS ZUBOVAS (fortepijoninis duetas), dalyvauja Klaipėdos jaunimo teatro aktoriai: LAIMA AKSTINAITĖ, DONATAS ŽELVYS: Claude Debussy, Johannes Brahms, John Paul Corrigliano
Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje
 

„Kūrėjo žvilgsniai į Lietuvą“

2018 m. spalio 3 d., trečiadienis, 19.00
Choras VILNIUS, vyr. dirigentas ARTŪRAS DAMBRAUSKAS, dalyvauja: SAULIUS PETREIKIS (multiinstrumentininkas), RAFAILAS KARPIS (tenoras), aktorius VYTAUTAS RUMŠAS: nauji Lietuvos kompozitorių kūriniai septynių konfesijų tema, sukurti choro VILNIUS užsakymu
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Nebaigtoji simfonija“

2018 m. spalio 4 d., ketvirtadienis, 18.00
LIETUVOS NACIONALINIS SIMFONINIS ORKESTRAS, solistas MARTYNAS LEVICKIS (akordeonas), dirigentas MODESTAS PITRĖNAS: Algirdas Martinaitis, Erkki-Sven Tüür, Franz Schubert, Gustav Mahler
Kauno valstybinė filharmonija
 

„Nebaigtoji simfonija“

2018 m. spalio 6 d., šeštadienis, 19.00
LIETUVOS NACIONALINIS SIMFONINIS ORKESTRAS, solistas MARTYNAS LEVICKIS (akordeonas), dirigentas MODESTAS PITRĖNAS: Algirdas Martinaitis, Erkki-Sven Tüür, Franz Schubert, Gustav Mahler
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„SubtilūZ riteriai“

2018 m. spalio 7 d., sekmadienis, 15.00
Ansamblis SUBTILU-Z: Dainiaus Pulausko, Remigijaus Rančio, Jievaro Jasinskio, Povilo Velikio ir kt. kompozicijos
Trakų pilies Didžiojoje menėje
 

„Klasicizmo genijai“

2018 m. spalio 7 d., sekmadienis, 16.00
Ansamblis MUSICA HUMANA, solistai: SIMONA LIAMO (sopranas), STEIN SKJERVOLD (baritonas), ALGIRDAS VIZGIRDA (fleita), ROBERTAS BEINARIS (obojus): Wolfgang Amadeus Mozart, Joseph Haydn
Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje
 

„Šokant su gitara“

2018 m. spalio 10 d., trečiadienis, 18.00
BALTIJOS GITARŲ KVARTETAS
Žiežmarių kultūros centras (Vytauto g. 13, Žiežmariai)
 

XIII tarptautinio folkloro festivalio POKROVSKIJE KOLOKOLA

2018 m. spalio 10 d., trečiadienis, 19.00
ČIURLIONIO KVARTETAS, folkloro ansamblis ARINUŠKA, meno vadovai Irena ir Nikolajus ZACHAROVAI, folkloro ansamblis BEDINERA, meno vadovas Murtaz TSIMINTIA (Gruzija), Irena ROKICKA, Irma FEDARAVIČIŪTĖ, Kamilis KOBECKIS, Arina ZACHAROVA, (vokalas) Edita STUNDYTĖ (choreografija) ARKADIJ GOTESMAN (perkusija), PETRAS VYŠNIAUSKAS (saksofonas), dirigentas ALEKSEJ VASILJEV, Folkloro kolektyvai iš AZERBAIDŽANO, BALTARUSIJOS, ESTIJOS, GRUZIJOS, ISPANIJOS, ITALIJOS, LENKIJOS, LIETUVOS, RUSIJOS, SERBIJOS, UKRAINOS, VOKIETIJOS
Lietuvos nacionalinės filharmonijos Didžioji salė (Aušros Vartų g. 5)
 

„Romantiški kvintetai“

2018 m. spalio 11 d., ketvirtadienis, 18.00
PETRAS GENIUŠAS (fortepijonas), SAULIUS LIPČIUS (violončelė), ČIURLIONIO KVARTETAS: Franz Schubert, Bohuslav Martinů
Kamerinė salė „Polifonija”, (Aušros al. 15, Šiauliai)
 

„Trims“

2018 m. spalio 13 d., šeštadienis, 19.00
LIETUVOS NACIONALINIS SIMFONINIS ORKESTRAS, solistai – trio FORTVIO, dirigentas ZHANG GUOYONG: Ludwig van Beethoven, Dmitrij Šostakovič
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Pasaulio muzikos atžalynas“

2018 m. spalio 14 d., sekmadienis, 12.00
SARO ŽEMĖS JAUNIMO SIMFONINIS ORKESTRAS, meno vadovas ir dirigentas VILMANTAS KALIŪNAS, solistas PIJUS PAŠKEVIČIUS (obojus): Carl Maria von Weber, Wolfgang Amadeus Mozart, Johannes Brahms, Artūras Mikoliūnas
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

Koncertas Sauliui Sondeckiui atminti

2018 m. spalio 16 d., antradienis, 18.00
VALSTYBINIS VILNIAUS KVARTETAS, Šiaulių berniukų ir jaunuolių choras DAGILĖLIS, meno vadovas ir dirigentas REMIGIJUS ADOMAITIS
Šv. Mergelės Marijos nekaltojo prasidėjimo bažnyčia (Gegužių g. 57, Šiauliai)
 

LKO gastolės Vokietijoje

2018 m. spalio 16 d., antradienis, 19.00
LIETUVOS KAMERINIS ORKESTRAS: bus paskelbta vėliau
Alte Oper salėje (Opernplatz 1, Frankfurto prie Maino, Vokietija)
 

„Su muzika per Europą“

2018 m. spalio 19 d., penktadienis, 18.00
FRANCESCO MAMMOLA (mandolina), NIJOLĖ DOROTĖJA BENIUŠYTĖ (klavesinas), ČIURLIONIO KVARTETAS: Antonio Vivaldi, Giovanni Paisiello, Giovanni Sollima, Ilkay Bora Öder, Domenico Gaudioso
Biržų pilies rūmų salė (Radvilos g. 3, Biržai)
 

„Raudonasis smuikas“

2018 m. spalio 20 d., šeštadienis, 19.00
LIETUVOS NACIONALINIS SIMFONINIS ORKESTRAS, solistė RŪTA LIPINAITYTĖ (smuikas), SANDRA JANUŠAITĖ (sopranas), dirigentė KERI-LYNN WILSON: John Paul Corigliano, Gustav Mahler
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Su muzika per Europą“

2018 m. spalio 21 d., sekmadienis, 15.00
FRANCESCO MAMMOLA (mandolina), NIJOLĖ DOROTĖJA BENIUŠYTĖ (klavesinas), ČIURLIONIO KVARTETAS: Antonio Vivaldi, Giovanni Paisiello, Giovanni Sollima, Ilkay Bora Öder, Domenico Gaudioso
Trakų pilies Didžiojoje menėje
 

Dainininkė Giedrė Kaukaitė: „Aš žinau tą smoką“

2018 m. spalio 21 d., sekmadienis, 16.00
Dokumentinio filmo „Aš žinau tą smoką“ premjera (režisierius Marius Siparis, scenarijaus autorė Ugnė Dalinkevičiūtė, 2017, LRT) Dalyvauja: SAULĖ ŠERYTĖ (sopranas), RENATA DUBINSKAITĖ (mecosopranas), NERIJUS MASEVIČIUS (bosas-baritonas), BALYS VAITKUS (klavesinas) Popietę pristato Lietuvos dailės muziejaus direktorius ROMUALDAS BUDRYS Giedrės Kaukaitės kūrybinės veiklos ekspozicija: sceniniai drabužiai, papuošalai, afišos, nuotraukos etc.
Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje
 

„Su muzika per Europą“

2018 m. spalio 23 d., antradienis, 18.30
FRANCESCO MAMMOLA (mandolina), NIJOLĖ DOROTĖJA BENIUŠYTĖ (klavesinas), ČIURLIONIO KVARTETAS: Antonio Vivaldi, Giovanni Paisiello, Giovanni Sollima, Ilkay Bora Öder, Domenico Gaudioso
Klaipėdos koncertų salė, (Šaulių g. 36, Klaipėda)
 

„Dainuoju ir groju Lietuvai”

2018 m. spalio 24 d., trečiadienis, 11.00
Edukacinis koncertas
Kupiškio KC, (Gedimino g. 40, Kupiškis)
 

„Dainuoju ir groju Lietuvai”

2018 m. spalio 24 d., trečiadienis, 13.00
Edukacinis koncertas
Anykščių Jono Biliūno gimnazija, (Liudiškių g. 49, Anykščiai)
 

„Vilniaus kvartetas ir Golda Vainberg-Tatz“

2018 m. spalio 24 d., trečiadienis, 19.00
VALSTYBINIS VILNIAUS KVARTETAS, GOLDA VAINBERG-TATZ (fortepijonas): Johannes Brahms, César Franck
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Philipo Glasso dvigubas fortepijoninis koncertas ir perkusijos garsenybė Colin Currie“

2018 m. spalio 27 d., šeštadienis, 19.00
LIETUVOS NACIONALINIS SIMFONINIS ORKESTRAS, solistai: COLIN CURRIE (kūno perkusija), JOANA DAUNYTĖ (arfa), RŪTA RIKTERĖ ir ZBIGNEVAS IBELHAUPTAS (fortepijoninis duetas), dirigentas ROBERTAS ŠERVENIKAS: Magnus Lindberg, Loreta Narvilaitė, Julia Wolfe, Philip Glass
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Vilčių vaivorykštė“

2018 m. spalio 28 d., sekmadienis, 12.00
Vyrų vokalinis ansamblis QUORUM: Broniaus Kutavičiaus, Vytauto Kernagio, Algirdo Klovos, Laimio Vilkončiaus, Andriaus Mamontovo ir kitų kompozitorių dainos
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Vėlinėms“

2018 m. spalio 28 d., sekmadienis, 16.00
Ansamblis VILNIAUS ARSENALAS, solistė DOVILĖ KAZONAITĖ (sopranas): Johann Sebastian Bach, Georg Friedrich Händel, Donatas Zakaras, Mykolas Natalevičius, Wolfgang Amadeus Mozart
Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje
 

„Garsioji Niujorko mušamųjų grupė MANTRA PERCUSSION pirmąkart koncertuos Lietuvoje“

2018 m. spalio 28 d., sekmadienis, 19.00
MANTRA PERCUSSION: Iannis Xenakis, Sam Pluta, Michael Gordon, Steve Reich, Julia Wolfe
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

„Garsovaizdžiai“

2018 m. spalio 30 d., antradienis, 19.00
JŪRATĖ LANDSBERGYTĖ (vargonai), JOHANNES HUSTEDT (fleita), RAMUTĖ KALNĖNAITĖ (violončelė): Edvard Grieg, Mikalojus Konstantinas Čiurlionis, Vytautas Bacevičius, Frank Martin, Aivars Kalējs, Pēteris Vasks, Onutė Narbutaitė, Vytautas Germanavičius, Mykola Lysenko
Filharmonijos Didžiojoje salėje
 

VVK gastrolės

2018 m. lapkričio 3 d., šeštadienis, 19.00
VALSTYBINIS VILNIAUS KVARTETAS: Franz Schubert, Osvaldas Balakauskas, Ludwig van Beethoven
Tel Avivo meno muziejaus salė (Sderot Sha'ul HaMelech 27, Tel Avivas-Jafa, Izraelis)
 

„Trio „Agora“ – tapatybės jungtys“

2018 m. lapkričio 4 d., sekmadienis, 16.00
Trio AGORA: Ludwig van Beethoven, Sergei Rachmaninov, Joel Hoffman, Algirdas Klova, Jonas Jurkūnas, Mykolas Natalevičius, Juta Pranulytė
Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje
 
  1 2 3  
Archyvas

Lietuvos nacionalinė filharmonija

Adresas: Aušros Vartų g. 5, LT-01304 Vilnius, Lietuva
Kontaktai: tel. (8 5) 266 52 10, 8 698 51954, 
faks. (8 5) 266 52 66
El. paštas: info@filharmonija.lt
Kasos: (8 5)  266 52 33, (8 5)  266 5216;
mob. tel. 8 698 52075

Rekvizitai Privatumo politika Autorinės teisės

 

Rekvizitai

Įmonės kodas 300011619
PVM mokėtojo kodas LT100000876811
Banko sąskaita IBAN LT98 7044 0600 0029 6318
Banko kodas 70440
Swift (BIC) kodas CBVILT2X

Naujienlaiškio prenumerata

Gaukite mūsų naujienas pirmi! Įrašykite savo elektroninio pašto adresą: