Grįžti į pradinį puslapį   Renginiai ir repertuaras   Ciklai   Muzika Trakų pilyje   Šių metų programa
„Penki žiemos įkvėpimai“

2018 m. lapkričio 18 d., sekmadienis, 15.00
Trakų pilies Didžiojoje menėje, Trakai
Ansamblis REGNUM MUSICALE:
VITA MARIJA DAUNYTĖ (fleita)
JOANA DAUNYTĖ (arfa)
KOTRYNA UGNĖ DAUNYTĖ (smuikas)
ELENA DAUNYTĖ (violončelė)
Solistas TOMAS TUSKENIS (baritonas)
„Penki žiemos įkvėpimai“

Antonio Vivaldi, Georgo Friedricho Händelio, Franzo Schuberto, Jeano Baptiste Lully, Giovanni Sollimos, Jacques’o Ibert’o, Jacques’o de la Presle, Germaine Tailleferre, Mikalojaus Konstantino Čiurlionio, Fausto Latėno ir kitų kompozitorių kūriniai

„Regnum musicalis“ reiškia „Muzikos karalystė“, o joje karaliauja talentingos jaunos atlikėjos. Tai unikalus seserų instrumentinis ansamblis su arfa. Jos visos yra Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos absolventės, tarptautinių konkursų laureatės, koncertuojančios ir Lietuvoje, ir užsienyje – nuo Šveicarijos iki JAV. Tarptautiniame kamerinių ansamblių su arfa konkurse Ispanijoje užėmė I vietą, 2017 m. sėkmingai koncertavo Pasauliniame arfininkų kongrese Honkonge. Ansamblio narės koncertuoja ir solo, ir su įvairiais kitais muzikais, Nacionaliniu simfoniniu orkestru. Šiam koncertui ansamblis parengė vokalinės ir instrumentinės muzikos programą, kurioje skambės gražiausi Vakarų Europos ir Lietuvos autorių kūriniai. Su ansambliu juos atliks baritonas Tomas Tuskenis – Lietuvos muzikos ir teatro akademijos absolventas, sukūręs vaidmenų Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro, „Vilnius City Opera“, Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro spektakliuose. Taip pat jis atliko Frico Darbuto – Argirdo Darbauto vaidmenį operoje džiazo motyvais „Šventavartė“ (režisierė Galina Germanavičienė, Anykščių – 2012-ųjų Lietuvos kultūros sostinės pastatymas). Šiuo metu dainininkas vadovauja Anykščių menų centrui, yra pirmasis naujos biudžetinės įstaigos, jungiančios Sakralinio meno centrą, Angelų muziejų ir Koplyčią, vadovas.

8, 10 Eur